Ocun Set Via ferrata WeBee
88,08 €
86,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ferrata weBee set je zložený z ľahkého univerzálneho 3-prackového úväzku weBee a via Ferrata setu Torq. Hlavnými prednosťami úväzku weBee je nízka hmotnosť, komfort a vynikajúca priedušnosť, ktorú obzvlášť oceníte v horúcich letných dňoch. Via Ferrata Taja je ferratový set s páracím tlmičom pádu.


Petzl Scorpio Vertigo

Petzl Scorpio Vertigo

Hodnotenie: 5
98,08 €

82 €
+ doprava zadarmo

Petzl Scorpio Vertigo je súprava pre zaistené cesty (via ferrata). Elastické naťahovacie slučky tvare Y s trhacím tlmičom pádu, karabíny Vertigo WL.


CAMP Set Ferrata Kinetic
70,20 €

64,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Kvalitný ferratový set. Camp Set Ferrata Kinetic disponuje páracím tlmičom, ktorý zaisťuje vysokú bezpečnosť. Jednoduchú obsluhu zabezpečujú veľké karabíny Camp Nomad. Set plní novú normu EN 958:2017 a je dodávaný v praktickom transportnom obale.


CAMP Set Ferrata Kinetic Rewind
85,47 €

77,90 €

Novinka

Kvalitný ferratový set. Camp Set Ferrata Kinetic Rewind disponuje páracím tlmičom, ktorý zaisťuje vysokú bezpečnosť. Jednoduchú obsluhu zabezpečujú veľké dlaňové karabíny Herkules. Set plní novú normu EN 958:2017 a je dodávaný v praktickom transportnom obale.


CAMP Set Ferrata Kinetic Rewind Pro
104,98 €

95,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Kvalitný ferratový set. Camp Set Ferrata Kinetic Rewind Pro disponuje páracím tlmičom, ktorý zaisťuje vysokú bezpečnosť. Jednoduchú obsluhu zaisťujú špeciálne vyvinuté dlaňové karabíny Horai. Set plní novú normu EN 958:2017 a je dodávaný v praktickom transportnom obale.


Climbing technology Hook It Slider
117,04 €

105,34 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný ferratový set Climbing Technology Hook It Slider je vybavený extra veľkými dlaňovými karabínami, ktoré sa ľahko precvakávajú. Výhodou sady je aj kompaktný tlmič pádu patentovanej konštrukcie, ktorý ponúka progresívne brzdenie a nízku rázovú silu.


Climbing technology Kit Ferrata Plus
195,10 €

175,58 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Kvalitný ferratový set pre náročných lezcov. Climbing Technology Kit Ferrata Plus sa skladá z tlmiča pádov Top Shell Slider (s certifikáciou EN 958: 2017), 3 prackového úväzku Explorer a extra bezpečné helmy Eclipse / Galaxy.


Climbing technology Top Shell Slider
97,53 €

87,77 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Kvalitný tlmič pádu. Climbing Technology Top Shell Slider patrí medzi najmenšie tlmiče pádov, ktoré sú na trhu. Je vyrobený z odolných materiálov a vďaka nosnosti 40 – 120 kg je vhodný takmer pre každého. Ponúka nízku rázovú silu a patentovanú konštrukciu, ktorá vám dodá pocit bezpečia.


Petzl Kit Via Ferrata
183,46 €

165,90 €
+ doprava zadarmo

Petzl Kit Via Ferrata je set, ktorý obsahuje všetko, čo je potrebné pre lezenie ferratových ciest. Set obsahuje prilbu Elios, úväzok Pandion a ferratový set s tlmičom pádu Scorpio Vertigo.