2G Lipov Prikrývka Merino ovčia vlna 135x200 cm

2G Lipov Prikrývka Merino ovčia vlna 135x200 cm

Kvalitná hrejivá prikrývka 135×200 cm českej značky LG Lipov nielen pre zimné obdobie. Vlna si stabilne drží svoje miesto na trhu pre svoje skvelé termoregulačné vlastnosti, hygienu a trvanlivosť. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
92,32 €
Vrátane DPH
80,10 €

Momentálne nedostupné

Kód: 913730

Popis

2G Lipov Prikrývka Merino ovčia vlna

Už žiadne potenie ani naopak pocit chladu pri spánku či odpočinku. S produktmi z ovčej vlny MERINO českého výrobcu 2G Lipov vám bude skrátka perfektne. Doprajte si preto spokojný spánok v prírodnom materiáli, ktoré ľudstvo užíva od nepamäti.

  • Rozmer: 135×200cm.
  • Je vyrobená zo 100% vlny – v čese, ktorý je z oboch strán.
  • Lôžkoviny z ovčej vlny netreba navliekať, navyše sa veľmi jednoducho udržujú.
  • Vysoké termoregulačné vlastnosti, dokonale sa prispôsobia telesnej teplote.
  • Vhodné predovšetkým pre tých, ktorí trpia zápalmi, bolesťou svalov a kĺbov alebo pre reumatikov.
  • Lôžkoviny sú dodávané v praktickej plastovej taške.
Ako ošetrovať vlnu:
  • Stačí kefka a vlažná voda asi 25 °C teplá. Do vody pridáme špeciálny prací prostriedok na vlnu s lanolínom, kefku v tomto roztoku namočíme a ošetríme výrobok. Potom pretrepeme a necháme voľne sušiť, ideálne vonku v tieni, nie na slnku. Po usušení nežehlite. Silnejšie znečistenia prenechajte čistiarni.
  • Prikrývky je vhodné vetrať a pretrepať. Najlepšie je nechať ich pri hmlistom počasí napr. na balkóne mierne zvlhnúť (nie zmoknúť!). Potom ich vyklepte alebo vyprášte a nechajte voľne uschnúť. Týmto spôsobom sa zbavíte nečistôt, kože, vlasov a prachu.

Značka 2G Lipov

Český výrobca s dlhoročnou tradíciou. Prikrývky a vankúše vyrába pre domáci trh pod značkou 2G aj sub-dodávateľsky pre renomované európske značky. Ponúkané výrobky nesú označenie „Český výrobok“ a sú certifikované štátom autorizovanou skúšobňou ITC Zlín (Inštitút pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a TZÚ (Textilným skúšobným ústavom v Brne).
alt
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: