VERBATIM Keypad sacure Drive USB-C, 32GB (49430), čierna

VERBATIM Keypad sacure Drive USB-C, 32GB (49430), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
32 Gb flash disk s rozhraním USB 3.1 gen 1 a 256-bitovým hardvérovým šifrovaním AES s numerickou klávesnicou pre heslá s dĺžkou až 12 číslic. Jednotka neukladá heslá ani do nevolatilnej pamäte, ani do počítača. Zablokovanie po 20 nesprávnych pokusoch o zadanie hesla. Kompatibilný s PC aj Mac OS. Celý popis
Partner: CZC.cz
45,37 €
Vrátane RP a DPH
43,15 €

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059678110

Popis

USB Flash disk Verbatim Keypad Secure Drive, 32 GB, USB 3.1 gen 1

Flash disk Verbatim predstavuje jednoduché a efektívne riešenie na ukladanie, uchovávanie a prenos údajov, v tomto prípade skutočne dôverných a veľmi dôležitých údajov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Číselná klávesnica pre heslá do 12 číslic
  • Rozhranie USB 3.1 gen 1
  • Indikácia LED
  • Hliníkový a plastový podvozok

Veľká kapacita

Okrem vynikajúceho zabezpečenia uložených dát vás flash disk zaujme aj svojou vynikajúcou kapacitou, ktorá je v tomto prípade 32 Gb. Táto kapacita vám zaručuje dostatočné množstvo na ukladanie dokumentov, filmov, fotografií a ďalších údajov.

Rozhranie USB 3.1 gen 1

Flash disk je kompatibilný s operačným systémom PC aj Mac OS a je vybavený rozhraním USB 3.1 Gen 1 s pripojením USB-C na skutočne ultrarýchly prenos dát.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé zabezpečenie

S flash diskom Verbatim Keypad Secure sú vaše údaje vždy v bezpečí. Je to hardvérovo šifrovaný disk s 256-bitovým šifrovaním AES a číselnou klávesnicou, ktorá sa uzamkne po 20 neúspešných pokusoch o zadanie hesla, ktoré môže mať až 12 číslic. V takomto prípade bude potrebné zmeniť formátovanie.

Ďalšou úrovňou ochrany vašich údajov je softvér Nero Backup, ktorý vám pomôže kedykoľvek zálohovať všetky súbory, priečinky a disky z vášho notebooku alebo počítača. Môžete tiež naplánovať automatické pravidelné zálohovanie na určitý čas a deň.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

32 Gb flash disk s rozhraním USB 3.1 gen 1 a 256-bitovým hardvérovým šifrovaním AES s numerickou klávesnicou pre heslá s dĺžkou až 12 číslic. Jednotka neukladá heslá ani do nevolatilnej pamäte, ani do počítača. Zablokovanie po 20 nesprávnych pokusoch o zadanie hesla. Kompatibilný s PC aj Mac OS. Softvér Nero Backup na zálohovanie údajov. Rýchlosť čítania až 160 Mb/s. Rýchlosť zápisu až 130 Mb/s. Hmotnosť približne 30 g. Rozmery 93,5 × 28 × 12 mm.

Súčasťou balenia je predlžovací kábel USB-C na USB-C na jednoduchšie pripájanie do ťažko prístupných portov.