ULTIMA U05 8GB ružová (SP008GBUF2U05V1H)

ULTIMA U05 8GB ružová (SP008GBUF2U05V1H)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Módny USB flash disk so zasúvacím konektorom, kapacita 8 GB, aplikácia SP Widaget na zálohovanie, synchronizáciu a zabezpečenie, rozhranie USB 2.0. Celý popis
Partner: CZC.cz
5,42 €
Vrátane RP a DPH
4,76 €

Skladom u partnera 4 kusy

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059663415

Popis

USB Flash disk Silicon Power ULTIMA U05

USB flash disk Silicon Power ULTIMA U05 umožňuje používateľom ľahko a rýchlo prenášať dáta v módnom dizajne. Väčšina používateľov si môže vybrať z niekoľkých farieb a rôznych kapacít. Prenášajte a chráňte svoje údaje pomocou elegantného USB Flash disku Silicon Power ULTIMA U05 a praktickej aplikácie SP Widget.

Pohodlný dizajn

Maximálne pohodlie pri používaní jednotky zabezpečuje výsuvný konektor, takže sa nikdy nedostanete do nepríjemnej situácie, keď stratíte krytku konektora. Ďalšou praktickou funkciou je povrch odolný voči odtlačkom prstov a určite oceníte aj LED indikátor, ktorý zobrazuje stav prenosu dát.

Praktický widget SP

Spolu s diskom flash si môžete bezplatne stiahnuť praktickú softvérovú aplikáciu SP Widget, ktorá uľahčuje množstvo úloh správy dát. Umožňuje jednoducho zálohovať a synchronizovať dokumenty, priečinky, obľúbené položky alebo e-maily z aplikácie Outlook a Outlook Express. Svoje údaje a počítač môžete zabezpečiť šifrovaním a heslami.

Jednoduché používanie

Flash disk Silicon Power ULTIMA U05 využíva rozhranie USB 2.0. Vďaka rozhraniu USB a technológii Plug and Play nie je potrebné žiadne externé napájanie ani batérie, ani zložitá inštalácia ovládačov – zariadenie sa pripojí k počítaču cez port USB a je okamžite pripravené na používanie vo všetkých bežných operačných systémoch.

Kľúčové vlastnosti

Tento USB flash disk Silicon Power ULTIMA U05 s rozhraním USB 2.0 ponúka solídnu kapacitu 8 GB, ktorá zaručuje dostatok priestoru na každodenné používanie pri prenášaní dokumentov a väčších multimediálnych súborov. Rozmery flash disku sú 53,9 × 20,0 × 10,0 mm a hmotnosť 9,2 g.