Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 15933044

Indivo LokenToken duálny USB 3.0 flash disk, biely, 32 GB, OTG – micro USB

Indivo LokenToken duálny USB 3.0 flash disk, biely, 32 GB, OTG – micro USB

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
USB 3.0 flash disk LokenToken má 5-miestny mechanický kombinačný zámok, ktorý chráni vaše digitálne informácie. Spolu s funkciou OTG poskytuje ochranu – je tu pridaný konektor micro USB, ktorý umožňuje prenos dát z/do vašich prenosných zariadení. Celý popis
31 €
31 €

1.7.2024 - 3.7.2024 na vašej adrese

Popis

LokenToken

LokenToken má 5-miestny mechanický kombinačný zámok, ktorý chráni vaše digitálne informácie. Spolu s funkciou OTG poskytuje ochranu – je tu pridaný konektor micro USB, ktorý umožňuje prenos dát z/do vašich prenosných zariadení.

LokenToken je navyše high-tech zariadenie, ktoré je extrémne ľahké a prenosné, pretože je vyrobené z plastu. Vďaka svojmu modernému dizajnu nebude medzi všetkými vašimi ostatnými pomôckami vyzerať nevhodne.

S LokenToken môžete zabudnúť na prístup k vášmu flash disku bez vášho povolenia. Jeho 5-miestny mechanický kombinačný kód bezpečne zamkne dáta skryté vnútri a urobí z vás jedinú osobu, ktorá k nim môže poskytnúť prístup.

Navrhol Mikhail Chistyakov copyright 2017

Celosvetový patent čaká na vybavenie

 

1. 5-miestny mechanický kombinačný kód

2. Bezpečná ochrana vášho flash disku

3. Flash disk môže odomknúť iba vlastník a iba

on má prístup k digitálnym informáciám uloženým na flash disku

4. Štýlový a moderný dizajn

5. Prémiové balenie

6. Vynikajúci darček

V dnešnej dobe sa všetko rýchlo digitalizuje. Žijeme svoje životy v pohybe a neustále hľadáme rýchle spôsoby prenosu a bezpečného ukladania digitálnych informácií. Preto sme sa rozhodli vyrobiť USB flash disk LokenToken. LokenToken je USB flash disk založený na populárnom koncepte Cryptex steampunk USB flash disku. Na rozdiel od Cryptexu s kovovou komorou je LokenToken, ktorý bol navrhnutý medzinárodným tímom, vyrobený z plastu a je oveľa ľahší.

Ochrana digitálnych dát

Bojíte sa, že by niekto vzal váš flash disk a prehľadal vaše osobné alebo firemné informácie? LokenToken je spôsob, ako sa tomuto nepríjemnému problému vyhnúť. Obsahuje 5-miestny mechanický kombinačný zámok, ktorý chráni váš flash disk pred neoprávneným prístupom, vďaka čomu ste jediný, kto je schopný čítať a upravovať uložené digitálne dáta.

Presnosť dát

Vďaka pridanému konektoru micro USB umožňuje LokenToken prenos vašich digitálnych dát z/do akéhokoľvek prenosného zariadenia.

Objednať ako reklamný darček

LokenToken funguje skvele ako promo predmet. Poskytuje jasnú správu a ukazuje vašim klientom alebo kolegom, že vám záleží na ich digitálnej bezpečnosti. Je to užitočný darček, ktorý určite zapôsobí.

https://www.youtube.com/watch?…