VERBATIM ToughMax 32GB čierna (49331)

VERBATIM ToughMax 32GB čierna (49331)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Flash disk Verbatim ToughMax USB je ľahký, vysokokapacitný USB disk druhej generácie. Váži len 7 g a má rozmery 46 × 20 × 9 mm. Môže uchovávať údaje až 10 rokov a formát údajov je FAT32. Kapacita disku je 32 GB. Celý popis
7,38 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

Už zajtra na výdajnom mieste
 
Zajtra na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 3059368

Popis

Verbatim ToughMax

Verbatim ToughMax je USB flash disk s rozhraním USB 2.0. Je vhodný na každodenný prenos dokumentov, hudby, videí alebo prezentácií bez ohľadu na to, ako sa staráte o svoje flash disky. Jeho hlavnou výhodou je v skutočnosti úplne jedinečný materiál KyronMAX, ktorý odolá aj tým najnáročnejším podmienkam.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jedinečný kompozitný materiál

Verbatim ToughMax je vyrobený z kompozitných materiálov KyronMAX, ktoré sú mimoriadne odolné a ľahké. Ochráni vaše dáta pred akýmkoľvek fyzickým poškodením – nárazom do 2250 kg, ponorením do 30 m, extrémnymi teplotami od –25 do 150 °C. Rovnaké materiály, z ktorých sa vyrába tento flash disk, sa používajú aj pri výrobe stíhačiek, horských bicyklov, v lekárskom a automobilovom priemysle.

Jednoduché používanie

Disk Verbatim ToughMax nevyžaduje žiadne externé napájanie ani batérie a žiadnu zložitú inštaláciu ovládačov – zariadenie sa pripája k počítaču cez port USB a je okamžite pripravené na používanie vo všetkých bežných operačných systémoch. Vďaka mimoriadne odolnému materiálu sa nemusíte obávať, že by ste ho museli neustále nosiť na kľúčoch alebo kdekoľvek inde. Vydrží a stane sa vaším verným spoločníkom a bezpečným nosičom údajov.

Kľúčové vlastnosti

Flash disk Verbatim ToughMax USB je ľahký, má dostatočnú kapacitu, druhú generáciu USB a predovšetkým je vyrobený z mimoriadne odolného materiálu, ktorý spoľahlivo ochráni vaše dáta. Váži len 7 g a má rozmery 46 × 20 × 9 mm. Môže uchovávať údaje až 10 rokov a formát údajov je FAT32. Kapacita disku je 32 GB.