10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

OCEANIC Podvodné puzdro OCEANIC+ Dive Housing

OCEANIC Podvodné puzdro OCEANIC+ Dive Housing

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Nové potápačské puzdro Oceanic+ vám umožní robiť skvelé fotografie alebo videá s automatickou korekciou farieb, či už sa potápate, šnorchlujete, pádlujete alebo len tak blbnete vo vode.
Momentálne nedostupné.
624,96 €
Tovar od: Divers Direct
624,96 €

Popis

Premenite svoj iPhone na podvodný fotoaparát aj potápačský počítač s podvodným puzdrom!Potápačské puzdro Oceanic+ vám umožní robiť skvelé fotografie alebo videá s automatickou korekciou farieb, či už sa potápate, šnorchlujete, pádlujete alebo len tak blbnete vo vode.

Aplikácia Oceanic+ a podvodný kryt Oceanic Dive Housing premenia váš iPhone na plne funkčný potápačský počítač, ktorý je certifikovaný podľa medzinárodnej normy EN13319 ako uznávaný štandard pre potápačské meracie prístroje a nástroje.Stiahnite si aplikáciu Oceanic+ v obchode Apple App Store a môžete okamžite používať podvodný kryt. Aplikácia vás krok za krokom prevedie všetkými funkciami. Naučí ťa, ako bezpečne vložiť a utesniť iPhone v puzdre, ako meniť režimy, funkcie a optimálne nastavenia pre tvoje aktivity. S bezplatnou verziou aplikácie Oceanic+ môžete puzdro používať na fotografovanie, natáčanie videí alebo základné funkcie potápačského počítača.

Na zakúpenie pokročilých a prémiových funkcií potápačského počítača je potrebné predplatné.

Jedna aplikácia, jedno predplatné, dve zariadenia!S aplikáciou Oceanic+ môžete používať jedno predplatné pre hodinky Apple Watch Ultra a svoj iPhone súčasne.

Hmotnosť: 975 g

Rozmery: 24,6 cm Š x 11,2 cm V x 6,9 cm H

Teplotný rozsah: 4 °C – 35 °C. Nikdy neprekračujte minimálnu ani maximálnu prevádzkovú teplotu!

 • 5× vrecko na ochranu proti vlhkosti
 • 1× vazelína
 • 1× O-krúžok
 • 1× O-krúžok
 • 2× gumové podložky
 • Potápačský kryt Oceanic+ má pokročilé funkcie, vrátane digitálnych filtrov na korekciu farieb, ktoré vám pomôžu zachytiť vysokokvalitné snímky a videá pod vodou.
 • Pozrite si inštruktážne video tu.
 • S potápačským krytom Oceanic+ môžete zachytávať fotografie a videá alebo oboje súčasne

Zachytávanie RAW a komprimovaných médií: Potápačský kryt Oceanic+ umožňuje zaznamenávať mediálne súbory vo formáte RAW aj v komprimovanom formáte a ponúka flexibilitu úpravy súborov po ponore.Potápačský kryt Oceanic+ ukladá všetky fotografie a videá priamo do galérie telefónu, čím uľahčuje ich prístup a zdieľanie.

Sdieľanie fotografií a profilov z ponoru prostredníctvom sociálnych sietí:Potápačské puzdro Oceanic+ Dive Cover umožňuje zdieľať fotografie a profily z ponoru s ostatnými prostredníctvom sociálnych sietí, ako je Facebook alebo Instagram, pomocou aplikácie Oceanic+.

Spolupracuje s funkciou ultraširokého objektívu na telefónoch iPhone:Potápačské puzdro Oceanic+ je kompatibilné s funkciou ultraširokého objektívu na novších telefónoch iPhone, čo vám pomôže zachytiť širšie zorné pole.

Fotografie a videá sa automaticky pridávajú do denníka v aplikácii Oceanic+:Potápačské puzdro Oceanic+ umožňuje pridávať fotografie a videá priamo do denníka v aplikácii, čím poskytuje komplexný záznam vašich ponorov.

Obohatenie fotografií o informácie o ponoroch: Svoje fotografie môžete prezerať a zdieľať s informáciami o ponoroch alebo bez nich.

Zdieľanie fotografií a profilov ponorov prostredníctvom sociálnych sietí: Potápačský kryt Oceanic+ umožňuje zdieľať fotografie a profily ponorov s ostatnými prostredníctvom sociálnych sietí, ako je Facebook alebo Instagram, pomocou aplikácie Oceanic+.

Spolupracuje s funkciou ultraširokého objektívu na telefónoch iPhone: Potápačský kryt Oceanic+ je kompatibilný s funkciou ultraširokého objektívu na novších telefónoch iPhone, čo vám pomôže zachytiť širšie zorné pole.

Fotografie a videá sa automaticky pridávajú do denníka v aplikácii Oceanic+:Potápačské puzdro Oceanic+ umožňuje pridávať fotografie a videá priamo do denníka v aplikácii, čím poskytuje komplexný záznam vašich ponorov.

Zachytávanie médií vo formáte RAW a komprimovaných médií: Potápačské puzdro Oceanic+ umožňuje nahrávať mediálne súbory vo formáte RAW aj komprimovanom formáte a ponúka flexibilitu pri úprave súborov po ponore.

Vaše súkromie je našou najvyššou prioritou: V spoločnosti Oceanic si vážime vaše súkromie, vaše údaje nezdieľame. Všetky vaše fotografie a videá sa ukladajú výlučne v operačnom systéme vášho iPhonu, čo vám poskytuje maximálnu kontrolu nad vašimi citlivými informáciami.

 • Krok za krokom: Pred každým ponorom a po ňom vás krok za krokom navedú pokyny, aby ste postupovali podľa všetkých inštrukcií. Táto funkcia umožňuje všetkým používateľom dodržiavať správny postup pri každom použití tohto výrobku.
 • Začíname: pozrite si video tu .
 • Automatické tesnenie/integrovaný detektor netesností : Potápačské puzdro Oceanic+ má automatické tesnenie okolo iPhonu, ktoré zabraňuje vniknutiu vody do puzdra a udržuje vaše zariadenie v bezpečí. Integrovaný detektor netesností vás upozorní, ak sa vo vnútri puzdra zistí vlhkosť.
 • Integrované snímače hĺbky a teploty: Potápačské puzdro Oceanic+ má snímače, ktoré merajú hĺbku a teplotu a poskytujú vám tak potrebné informácie o potápaní.
 • Maximálna prevádzková hĺbka 60 metrov:Potápačské puzdro Oceanic+ je navrhnuté tak, aby sa dalo ponoriť až do hĺbky 60 metrov, čo vám umožní preskúmať hlbšie miesta pod vodou.
 • Dolný materiál: Potápačské puzdro Oceanic+ je vyrobené z pevného a nárazuvzdorného termo-polymérového materiálu vystuženého vláknami. Vydrží náročné podmienky používania pod vodou.
 • Dobíjateľná lítiová batéria cez USB-C: Potápačské puzdro Oceanic+ má dobíjateľnú lítiovú batériu, ktorú možno nabíjať pomocou priloženého kábla USB-C.
 • Jedinečný dizajn: Kryt na potápanie Oceanic+ má charakteristický dizajn Oceanic, ktorý z neho zároveň robí atraktívne príslušenstvo.
 • Bluetooth: Kryt na potápanie Oceanic+ využíva technológiu Bluetooth na pripojenie k iPhonu, čo umožňuje ovládať jeho funkcie a nastavenia.
 • Užívateľské nastavenia a ovládanie pomocou ovládača: Potápačský kryt Oceanic+ má na bočnej strane zariadenia ovládač, ktorý vám umožňuje jednoduchú navigáciu v užívateľských nastaveniach a uľahčuje vám prístup ku všetkým funkciám.
 • Ergonomická rukoväť pre pohodlné uchopenie: Podvodný kryt Oceanic+ má ergonomickú rukoväť vyrobenú z dvoch materiálov, ktorá vám poskytne pohodlné a pevné uchopenie.
 • Obsahuje tvarované cestovné puzdro:Kryt na potápanie Oceanic+ sa dodáva s cestovným puzdrom, ktoré je navrhnuté tak, aby chránilo kryt pred poškriabaním a iným poškodením počas prepravy.
 • Kompatibilný so systémom iOS 16 a vyšším: Kryt na potápanie Oceanic+ je kompatibilný so zariadeniami iPhone, ktoré majú nainštalovaný systém iOS 16.
 • Standardizovaný závit, ktorý umožňuje pridanie ďalšieho príslušenstva: Podvodný kryt Oceanic+ má štandardizovaný závit, ktorý umožňuje pridanie ďalšieho príslušenstva, ako sú napríklad svetlá alebo statívy.
 • Šnúrka na zápästie: Súčasťou potápačského puzdra Oceanic+ je aj šnúrka na zápästie na zvýšenie bezpečnosti vo vode.
 • Funkcia potápačského počítača: Puzdro Oceanic+ využíva rovnakú aplikáciu potápačského počítača, aká bola vyvinutá pre hodinky Apple Watch Ultra. Prehľad všetkých funkcií aplikácie Oceanic+ nájdete tu. Používateľské rozhranie na iPhone umožňuje zobraziť údaje o potápaní len v krátkom formáte, ak sa potrebujete sústrediť na fotografovanie alebo natáčanie videí. Pravidelne sa pridávajú nové aktualizácie a funkcie, takže Oceanic+ je posledný potápačský počítač, ktorý budete potrebovať.
 • Rozšírené možnosti s aplikáciou Oceanic+ pre iPhone: Puzdro Oceanic sa bezproblémovo spája s aplikáciou Oceanic+, ktorá ponúka komplexné funkcie potápačského počítača a zároveň vám umožňuje jednoducho sledovať a zdieľať údaje o potápaní s ostatnými.
 • Synchronizácia údajov o potápaní: Možnosť synchronizovať záznamy o potápaní z iPhonu do hodiniek Apple Watch Ultra.
 • Integrovaný variometer: Presne sledujte svoju hĺbku počas ponoru pomocou nášho inovatívneho variometra; digitálne koliesko variometra sa otáča spolu s vaším pohybom nahor alebo nadol a mení sa s úplnou presnosťou a farebným označením, čo oceníte, ak stúpate príliš rýchlo alebo ste príliš hlboko. Ukazuje napríklad aj čas bez dekompresie a bezpečnostné zastávky.
 • Hĺbka: Vaša aktuálna hĺbka počas ponoru sa zobrazuje vo stopách alebo metroch vo veľkom, ľahko čitateľnom formáte. Maximálna prevádzková hĺbka pre puzdro Oceanic+ je 60 metrov.
 • Čas: Zobrazuje aktuálnu dĺžku ponoru.
 • Celkový čas do vynorenia (TTS): TTS zohľadňuje čas do vynorenia s prípadnými potrebnými dekompresnými alebo bezpečnostnými zastávkami a vypočítava rýchlosť výstupu v rámci bezpečných noriem.
 • Dekompresný voľný čas (TLBG): Ďalej sa zobrazuje dekompresný voľný čas, čo je čas, počas ktorého môžete zostať v danej hĺbke pred spustením dekompresného režimu.

Záznam multimediálnych súborov vo formátoch RAW alebo komprimovaných

Potápačské puzdro Oceanic+ ponúka profesionálom možnosť zaznamenávať súbory vo formátoch RAW aj komprimovaných. Táto funkcia spĺňa potreby všetkých používateľov, ktorí vyžadujú nespracované súbory vo vysokej kvalite na úpravu po ponore. Vďaka záznamu vo formáte RAW môžete zachovať všetky pôvodné údaje zachytené na snímačoch fotoaparátu, čo vám umožní vykonávať presné úpravy a vylepšenia počas následného spracovania. Na druhej strane komprimované formáty poskytujú pohodlnú možnosť pre používateľov, ktorí uprednostňujú menšie veľkosti súborov bez toho, aby bola ohrozená celková kvalita fotografií. S potápačským puzdrom Oceanic+ majú potápači na výber medzi týmito formátmi, čo im umožňuje dosiahnuť vizuálne výsledky, ktoré si želajú.

Korekcia bieleho bodu – vyváženie bielej

Potápačské puzdro Oceanic+ poskytuje technológiu korekcie bieleho bodu, ktorá sa automaticky nastavuje na základe hĺbky ponoru. Táto inovatívna funkcia zlepšuje kvalitu obrazu tým, že zohľadňuje rôzne teploty farieb a svetelné podmienky, ktoré existujú pod vodou. Oceanic+ Dive Housing ponúka niekoľko prednastavených hodnôt, ktoré zodpovedajú rôznym hĺbkam ponoru, čím zabezpečuje presnú reprodukciu farieb počas celého ponoru. Použitím korekcie bieleho bodu potápači dosiahnu optimálny záznam obrazu. Táto funkcia vedie k zlepšeniu kvality obrazu a čistote farieb, čo umožňuje zachytiť a zachovať skutočný obraz vašich ponorov.