Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

23. 07. 2019: MALL.SK sťahuje Bigbrands aj Bambino a spúšťa najväčší nákupný svet s detským tovarom

Praha, 23. júla 2019

Praha, 23. júla 2019 - Od pondelka, 22. júla, nájdu zákazníci v nákupnej galérie MALL.sk najväčší detský internetový svet a rozšírenú ponuku módy. Dodnes samostatné značky Bambino.sk (v Česku Proděti.cz) a Bigbrands sa v oboch krajinách sťahujú do galérie MALL a zároveň tu vznikajú zákaznícke kluby. Rodičia si budú môcť vyberať z najširšej ponuky produktov a využiť množstvo užitočných benefitov. Očakávaný počet registrovaných maminiek a oteckov v MALL klube Pre deti má do konca roka dosiahnuť počet 100 000 členov.

Samostatné e-shopy Bambino.sk, Proděti.cz a Bigbrands sa stanú súčasťou nákupnej galérie MALL. Zákaznícke kluby ľuďom ponúknu rozšírené benefity ako napríklad zľavu na prvý nákup, dopravu zadarmo či predĺženú dobu na vrátenie zakúpeného tovaru. Všetky obľúbené produkty, na ktoré sú zákazníci zvyknutí, pritom zostanú zachované. Týmto spôsobom nákupná galéria MALL rozšíri svoju produktovú ponuku na Slovensku aj v Česku.

„Chceme zákazníkom umožniť, aby všetko, čo potrebujú, nakúpili jednoducho a rýchlo na jednom mieste. Preto predstavujeme najväčší detský svet na slovenskom aj českom internete. Zároveň integrujeme aj obľúbenú platformu Bigbrands do rozšírenej kategórie MALL Móda,” komentuje zmenu Tomáš Punar, Commercial Marketing Director v MALL GROUP.

Od pondelka 22. júla preto zákazníci oboch obchodov nájdu na webových stránkach informáciu o sťahovaní vrátane potrebných odkazov. Členstvo v kluboch je zadarmo a záujemci sa môžu prihlásiť prostredníctvom svojho účtu na MALL.sk, alebo sa registrovať. Bezprostredne potom im budú k dispozícii všetky benefity. Zákazníci, ktorí boli zaregistrovaní dostanú e-mailom informáciu o prevedení účtu alebo o možnosti registrácie, podľa toho, aký spôsob zvolili podľa platnej metodiky GDPR. Na Slovensku zároveň prebehne rebranding obchodu s detskými potrebami Bambino.sk a vznikne zóna so špecializovaným tovarom v galérii MALL Pre deti.

Ani ľudia, ktorí si obľúbili širokú ponuku známych aj menej známych značiek na Bigbrands o svoje obľúbené nákupy neprídu. Podľa svojich preferencií a potrieb si môžu vyberať na Slovensku aj v Česku.

MALL Detský svet

Slovensko: https://www.mall.sk/pre-deti
Česko: https://www.mall.cz/pro-deti

MALL móda

Slovensko: https://www.mall.sk/moda
Česko: https://www.mall.cz/moda