Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 7480535

CAMELUS SKIN MAGIC - výživný pleťový krém 50 ml

CAMELUS SKIN MAGIC - výživný pleťový krém 50 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Extrakt zo 7 bylín (zelený čaj, lopúch, nechtík, praslička, pyštek, šalvia a aloe vera) v kombinácii s pantenolom, vitamínom E, koenzýmom Q-10, squalanom a pštrosím olejom predstavuje unikátny prípravok na zvláčnenie, zjemnenie a maximálnu výživu pleti. Celý popis
13,90 €
Tovar od: Camelus
13,90 €

4.10.2023 - 5.10.2023 na vašej adrese

Popis

Skin magic je špeciálny regeneračný pleťový krém s prírodnými látkami vhodný pre každý typ pleti.

  • Extrakty zo 7 bylín výrazne ozdravujú pleť: zelený čaj, lopúch, nechtík, praslička, pyštek, šalvia a aloe vera. Každá z rastlín prináša špecifické účinné látky: flavonoidy, zvyšujúce imunitu buniek, antioxidanty pôsobiace proti voľným radikálom, hydratačné zložky proti vráskam a predčasnému starnutiu pokožky a výživné látky, ktoré podporujú výživu a zdravie pleti.
  • Pantenol, vitamín E, koenzým Q-10 a squalan vyživujú, hydratujú a ochraňujú pleť aj pred stresom, rastom nádorových buniek a vplyvom vonkajšieho prostredia.

Tento  „zázračný elixír“ mimoriadne silných účinných látok pre Vašu pleť je dopravovaný do najhlbších vrstiev pokožky  vďaka pštrosiemu oleju. Kombinácia pštrosieho, olivového a mandľového oleja vyživuje, zvláčňuje a hydratuje pleť vo všetkých jej vrstvách.

  • Pštrosí olej už po tisícročia od čias Egypta a Ríma sa používal okrem liečenia rôznych zranení aj v kozmetike.  Telá faraónov a patriciov boli natierané práve pštrosím olejom s vonnými esenciami. Podľa najnovších výskumov oproti iným kozmetickým olejom pštrosí olej preniká najhlbšie do pokožky a tým sú účinky substancií silnejšie a dlhotrvajúce. Optimálne premasťuje a zvláčňuje pleť a vďaka obsahu omega kyselín a iných prírodných zložiek zvyšuje imunitu buniek pokožky.

SKIN MAGIC je jednoducho „MAGICKÝ“, výrazne zvláčňuje a zjemňuje pleť, dodáva jej potrebné výživné látky a predchádza starnutiu pleti.

Máme vynikajúce referencie od stoviek spokojných zákazníkov. Vo veľa kvalitatívnych parametroch predčí aj náš najpredávanejší Kaviárový pleťový krém!