Banquet 3-poschodový stojan na cukrovinky SOFIA-17%
9,99 € 8,20 €

Akcia

Priemer najväčšieho taniera je 22,5 cm. Elegantný etažér je vyrobený z porcelánu a ocele s tromi poschodiami. Podnos vhodný na servírovanie alebo vystavenie rôznych pochutín.

Pasabahce Nástolec tortový PATISSERIE 32,2 cm, s poklopom
24,55 € 19 €

Nástolec tortový Patisserie s poklopom s priemerom 32,2 cm je nielen praktickým doplnkom pri servírovaní dezertov, ale aj krásnou ozdobou každého interiéru. Na tomto podnose bude každá torta vyzerať priamo na zahryznutie.

Tescoma Etažérka 3-poschodová GUSTITO (386140)-35%
26,40 € 16,98 €

Výpredaj

Elegantná biela Etažérka GUSTITO vhodná nielen na slávnostný stôl. Ideálna pre chuťovky, ktoré máte vy i vaša návšteva toľko radi. Obsahuje 3 kvalitné porcelánové podnosy a spoločnú nosnú tyč, pomocou ktorej sa podnosy dajú pohodlne prenášať. So zárukou 5 rokov ako dôkaz kvality použitých materiálov a ich spracovanie.

Koopman Sklenený podnos na tortu na nohe, Ø 31 cm-10%
15,81 € 14,09 €

Výpredaj

Sklenený podnos na tortu na nohe s priemerom 31 cm je nielen praktickým doplnkom pri servírovaní dezertov, ale aj krásnou ozdobou každého interiéru. Je vhodný na servírovanie tort, koláčov, zákuskov či ovocia. Na tomto podnose bude každá torta vyzerať priamo na zahryznutie.

Banquet 3-poschodový stojan na cukrovinky LAVENDER
11,99 € 10,20 €

Akcia

Elegantná etažérka s potlačou levandule je vyrobená z porcelánu a ocele s tromi poschodiami. Podnos vhodný na servírovanie alebo vystavenie rôznych pochutín. Priemer najväčšieho taniera je 22,5 cm.

Maxwell & Williams Obdĺžnikové taniere Elemental, set 3 ks-17%
25,87 € 21,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Set troch obdĺžnikových tanierov je inšpirovaný svojimi tvarmi a odtiene čistotou prírody. Je vyrobený z kvalitného porcelánu a ich jednoduchosť dá vyniknúť všetkým servírovaným pokrmom.

Vidivi DUCALE podnos, 36 x 20 cm
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený servírovací podnos v jedinečnom dizajne s nádychom geometrickej presnosti, je ideálny pre tých, ktorí milujú eleganciu veľmi silného a čistého skla. V každej domácnosti vynikne jeho krása a čistota.

Vidivi FENICE sada servírovacích podnosov 3 ks, 30/41/50 cm
32,39 € 31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 3 ks sklenených servírovacích podnosov v jedinečnom dizajne veľmi jemných ľahkých línií, jedinečná ľahkosť, sklenená priehľadnosť s neuveriteľným svetelným efektom. Na každom stole budú ozdobou pri všetkých príležitostiach.

Banquet 2-poschodový stojan na cukrovinky ARLENE-22%
8,99 € 7 €

Akcia

Podnos nielen na cukrovinky s dvoma poschodiami vyrobených zo skla v čírom prevedení. Elegantné servírovanie s etažérkou je veľmi štýlové a moderné. Vystavte svoje výrobky na obdiv.

Banquet 3-poschodový stojan na cukrovinky ONION
11,99 € 10,20 €

Akcia

Podnos vhodný na servírovanie alebo vystavenie rôznych pochutín. Priemer najväčšieho taniera je 22,5 cm. Elegantná etažérka s potlačou cibuláka je vyrobená z porcelánu a ocele s tromi poschodiami.

Vidivi CUORE tanier tvar srdce 19,5 x 20 cm
11,27 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený tanier v tvare srdca so zvýrazneným silným okrajom. Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok s vysokým stupňom transparentnosti, lesku a pevnosti.

Vidivi TORCELLO servírovací podnos 3 diely-17%
12,86 € 10,60 €

Výpredaj

Sklenený trojdielny servírovací podnos v jedinečnom dizajne s geometrickým efektom. Vyznačuje sa transparentnosťou skla, čistotou a perfektnými líniami. Pri každej príležitosti bude ozdobou vášho stola. Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.

Vidivi DIVA servírovací tanier 32 cm, sada 2 ks
17,34 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 2 ks sklenených servírovacích tanierov s jemnými záhybmi po celej ploche vytvárajú lesk ktorým sa líšia od bežného skla, pripomínajú tvar slnka. Sú vyrobené z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok s vysokým stupňom transparentnosti, lesku a pevnosti.

Vidivi FENICE servírovací podnos 5d, 31 x 31 cm
15,63 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený päťdielny servírovací podnos v jedinečnom dizajne veľmi jemných ľahkých línií, jedinečná ľahkosť, sklenená priehľadnosť inšpiruje vlnité objavy neočakávaného jasu.

Tescoma Podnos GLANCE 37 x 18 cm, liany
5,90 €

Podnos GLANCE od značky Tescoma s rozmermi 37 × 18 cm so vzorom liany je vyrobený z kvalitného odolného plastu je vhodný pre priamy styk s potravinami. Je vynikajúci nielen pre odkladanie a prenášanie pokrmov, ale aj pre ich servírovanie.

Vidivi FENICE servírovací podnos 4d, 25 x 25 cm
9,12 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený štvordielny servírovací podnos v jedinečnom dizajne veľmi jemných ľahkých línií, jedinečná ľahkosť, sklenená priehľadnosť inšpiruje vlnité objavy neočakávaného jasu. V každej domácnosti vynikne jeho krása a čistota.

Tescoma Podnos GLANCE 40 x 26 cm, liany
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Podnos GLANCE s rozmermi 40 × 26 cm so vzorom liany od značky Tescoma je vyrobený z kvalitného odolného plastu je vhodný pre priamy styk s potravinami. Je vynikajúci nielen pre odkladanie a prenášanie pokrmov, ale aj pre ich servírovanie.

Vidivi FENICE servírovací oválny podnos, 41 x 11,5 cm
11,33 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený servírovací podnos v jedinečnom dizajne veľmi jemných ľahkých línií, jedinečná ľahkosť, sklenená priehľadnosť s neuveriteľným svetelným efektom. Na každom stole bude ozdobou.

Banquet Stojan na cukrovinky porcelánový SOFIA, 2-poschodový-17%
8,87 € 7,34 €

Akcia

Stojan na cukrovinky SOFIA značky Banquet je krásny dvojposchodový porcelánový doplnok na slávnostne prestretú tabuľu. Využiť ho môžete nielen na Vianoce. Vyskladať na neho možno tiež sezónne ovocie počas roka.

Tescoma Podnos GLANCE 37 x 18 cm, mikádo
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podnos GLANCE s rozmermi 37 × 18 cm so vzorom mikádo od značky Tescoma je vyrobený z kvalitného odolného plastu je vhodný pre priamy styk s potravinami. Je vynikajúci nielen pre odkladanie a prenášanie pokrmov, ale aj pre ich servírovanie.

Vidivi TORCELLO podnos, 40 x 30 cm-32%
32,41 € 21,94 €

Výpredaj

Sklenený servírovací podnos v jedinečnom štvorcovom dizajne s jemnými geometrickými tvarmi. Je ideálny pre servírovanie kávy, zákuskov, na dezerty atď. Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.

Alessi la bella oválny tanier 36 cm
23,52 € 18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválny tanier je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu s lesklým povrchom s dĺžkou 36 cm. Servírovací tanier od renomovanej talianskej značky ALESSI LA BELLA.

Stelton Podnos Take Away, 46 cm
137 € 68,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický pomocník pri prenose občerstvenia z kuchyne do obývačky, zimnej alebo letnej záhrady. Madlo podnosu je zložené tesne u vnútorného okraja, takže nie je takmer vidieť.

Vidivi ACCADEMIA servírovací tanier 32 cm, sada 2 ks
17,34 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 2 ks sklenených servírovacích tanierov charakteristických jemnými drážkami, ktoré vytvárajú luxusný vzhľad. Sú vyrobené z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok s vysokým stupňom transparentnosti, lesku a pevnosti.

Tescoma Podnos FANCY HOME 44x30 cm, emotion
13,90 €

Podnos FANCY HOME od českej značky Tescoma oceníte pri servírovaní pokrmov nielen pre jeho praktickosť, ale aj pre prevedenie, ktoré je z prírodného bambusového vlákna a odolného plastu. Rozmery 44 × 30 cm, vhodný do umývačky.

Tescoma Podnos GLANCE 40 x 26 cm, kruhy
8,40 €

Podnos GLANCE s rozmermi 40 × 26 cm so vzormi kruhov od značky Tescoma je vyrobený z kvalitného odolného plastu je vhodný pre priamy styk s potravinami. Je vynikajúci nielen pre odkladanie a prenášanie pokrmov, ale aj pre ich servírovanie.

Vidivi BANQUET podnos na nohe sa skl. poklopom 33 cm
66,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený podnos na nohe so skleneným poklopom udrží vaše zákusky dlhšie čerstvé a bude ozdobou každého interiéru. Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok s vysokým stupňom transparentnosti, lesku a pevnosti.

Vidivi FENICE servírovací podnos, 33 x 16 cm
11,33 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený servírovací podnos v jedinečnom dizajne veľmi jemných ľahkých línií, jedinečná ľahkosť, sklenená priehľadnosť s neuveriteľným svetelným efektom. Na každom stole bude ozdobou.

REMEMBER® Servírovací podnos / lopárik Florina, 21,5 cm
22 € 16 €

Servírovací podnos Florina má dve funkcie – môžete ho súčasne použiť ako lopárik.

Sklenený lopárik  alebo podnos Florina je zospodu vybavený gumovými gombíkmi, ktoré mu zaistia stabilitu a ochránia dosku stola pred poškriabaním.

REMEMBER® Servírovací podnos / lopárik Solena, 21,5 cm
22 € 16 €

Servírovací podnos Solena má dve funkcie – môžete ho súčasne použiť ako lopárik.

Sklenený  lopárik  alebo podnos Solena je zospodu vybavený gumovými gombíkmi, ktoré mu zaistia stabilitu a ochránia dosku stola pred poškriabaním.

Vidivi DUCALE servírovací podnos 36 x 20 cm
14,90 € 14 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený trojdielny servírovací podnos v jedinečnom dizajne s nádychom geometrickej presnosti, je ideálny pre tých, ktorí milujú eleganciu silného a čistého skla. V každej domácnosti vynikne jeho krása a čistota

Vidivi FENICE servírovací oválny podnos, 50 x 16 cm
14,39 € 14 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený servírovací podnos v jedinečnom dizajne veľmi jemných ľahkých línií, jedinečná ľahkosť, sklenená priehľadnosť s neuveriteľným svetelným efektom. Na každom stole bude ozdobou.

Vidivi FENICE servírovací podnos 3d, 41 x 11,5 cm
11,68 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený trojdielny servírovací podnos v jedinečnom dizajne jemných a ľahkých línií, jedinečná ľahkosť, sklenená priehľadnosť inšpiruje vlnité objavy neočakávaného jasu. V každej domácnosti vynikne jeho krása a čistota.

Blomus  Dezertný tanier Mio cínový
10,44 €

Keramický dezertní talířek RO je také ideální na předkrm nebo přílohu. Tmavě šedá barva Pewter připomíná mraky před letním deštěm a zdůrazňuje jednoduchou eleganci talíře.

Blomus  Miska z nehrdzavejúcej ocele Ø 8 cm BASIC
16,79 €

Nerezová miska BASIC je stylový a praktický design na drobné pochutiny (oříšky, ovoce, semínka, atd.) , který se perfektně doplňuje s celou řadou BASIC a vytváří dokonalou souhru.

Blomus Nerezová miska 250 ml BASIC
22,13 €

Nerezová miska BASIC je stylový a praktický design na drobné pochutiny (oříšky, ovoce, semínka, atd.) , který se perfektně doplňuje s celou řadou BASIC a vytváří dokonalou souhru.

RCR Laurus Crystal servírovacia misa 30 cm
23,44 € 22,10 €

Akcia

Servírovacia misa s priemerom 30 cm je vyrobená z krištáľového skla od svetoznámej talianskej značky RCR. Veľmi kvalitné prevedenie a nadčasový dizajn oslní každú hostiteľku. Nie je vhodná do umývačky.

REMEMBER® Servírovací podnos / lopárik Fish, 21,5 cm
22 € 16 €

Servírovací podnos Fish má dve funkcie – môžete ho súčasne použiť ako lopárik.

Sklenený  lopárik alebo podnos Fish je zospodu vybavený gumovými gombíkmi, ktoré mu zaistia stabilitu a ochránia dosku stola pred poškriabaním.

REMEMBER® Servírovací podnos / lopárik Stripes, 21,5 cm
22 € 16 €

Servírovací podnos Stripes má dve funkcie – môžete ho súčasne použiť ako lopárik.

Sklenený lopárik  alebo podnos Stripes je zospodu vybavený gumovými gombíkmi, ktoré mu zaistia stabilitu a ochránia dosku stola pred poškriabaním.

Vidivi BANQUET podnos so skl. poklopom 33 cm
58,53 € 56 €
+ doprava zadarmo

Sklenený podnos so skleneným poklopom udrží vaše zákusky dlhšie čerstvé a bude ozdobou každého interiéru. Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok s vysokým stupňom transparentnosti, lesku a pevnosti.

Vidivi FENICE servírovací oválny podnos, 30 x 9,5 cm
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený servírovací podnos v jedinečnom dizajne veľmi jemných ľahkých línií, jedinečná ľahkosť, sklenená priehľadnosť s neuveriteľným svetelným efektom. Na každom stole bude ozdobou.

Vidivi PAPAYA podnos, 40 cm
21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený podnos tvarom definuje papayu. Dodá vášmu stolu jemný nádych exotiky. Podnos je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.