Zyxel GS1900-8HP

Značka: Zyxel Náš kód: 818089
Zyxel GS1900-8HP

Doprava zadarmo

Zyxel GS1900-8HP

Rad inteligentných konfigurovateľných prepínačov ZyXEL GS1900–8HP s 8 GbE portami s gigabitovou rýchlosťou a základnými funkciami na spravovanie, prinesú do vašej podnikovej siete vyššiu flexibilitu a konektivitu. Celý popis

119
119 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
89 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!
Mesačne od:
11,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti:

Všestrannosť a flexibilita pre rôzne potreby

Kompletný rad ZyXEL GS1900 predstavuje základné portfólio 8/10/16/24/48portových kompaktných stolových či rackových prepínačov s GbE konektivitou. Všetky modely podporujú viac spôsobov nasadenia pre splnenie potrieb menších kancelárií a zasadacích miestností, ako je montáž na stenu, pod stôl či na stôl alebo do racku. Teraz si môžete rýchlo a bez námahy užiť vysokorýchlostné podnikové sieťové aplikácie. Prepínače GS1900–10HP /24/ 24HP/ 48/ 48HP sú navyše vybavené dvoma ďalšími SFP slotmi pre poskytovanie 100M a GbE rýchlostí na dlhé vzdialenosti.

Modely GS1900–8HP /10HP /24HP /48HP podporujú štandard IEEE 802.3at PoE Plus s až 30wattovým príkonom na každý port pre flexibilné rozšírenie inštalácie sietí, obzvlášť pri zariadeniach s vysokými nárokmi na napájanie, ako sú Wi-Fi prístupové body, IP kamery a IP telefóny. Vďaka podpore 802.3at PoE Plus je prepínač ideálny pre pripojenie mnohých napájaných zariadení, tvoriacich bezchybnú firemnú sieť.

ZyXEL One Network

V snahe uľahčiť našim zákazníkom opakované úkony pri inštalácii a správe siete sme vytvorili koncepciu ZyXEL One Network, ktorá zjednodušuje konfiguráciu, správu a riešenie problémov, a teda našim zákazníkom dovoľuje venovať sa iným podnikovým prioritám. ZyXEL One Network prináša ľahko použiteľný nástroj ZyXEL One Network Utility (ZON Utility), pre rýchle nastavenie siete. ZyXEL Smart Connect potom prvkom siete ZyXEL umožňuje, aby sa navzájom identifikovali a vedeli o sebe, a ďalej uľahčuje údržbu siete prostredníctvom funkcií vzdialenej správy „na jedno kliknutie“, ako sú obnovenie továrenského nastavenia alebo cykly napájania. ZyXEL One Network novo definuje integráciu siete v rámci mnohých sieťových prvkov – od switchov cez Wi-Fi AP po brány.

Jednoduchý a intuitívny sprievodca

Pre malé organizácie, ktoré často nemajú IT oddelenia, je rad ZyXEL GS1900 výhodný tým, že obsahuje vstavaného intuitívne riešeného webového sprievodcu konfigurácie a správy. V niekoľkých málo krokoch vás sprievodca prevedie prvým nastavením, bez toho aby ste museli riešiť komplikované konfiguračné stránky. Inak komplexné nastavenie je pre prehľadnosť rozdelené do štyroch skupín (spustenie, VLAN, Guest VLAN a QoS), ich parametre možno ľahko a rýchlo nastaviť.

Jednoduchá správa pre spoľahlivú sieť

Rad ZyXEL GS1900 je vybavený pokročilými funkciami pre správu siete: detekcie sieťovej slučky predchádza Flooding siete, dva image súbory fungujú ako záloha firmvéru, storm control zaisťuje efektivitu siete, DoS chráni sieť pred útokmi (a navyše sa jednoducho vypne a zapne) a konečne SSL pre zabezpečenie prenosových rámcov pri konfigurácii.

Podrobná špecifikácia:

Technická špecifikácia:
  • Počet portov RJ-45: 8
  • MAC adresy: 8000
  • MTBF: 862,561 hodín
Rozmery a hmotnosť:
  • 250 × 104 × 27 mm
  • 1.005 kg
P/N:
  • GS1900–8HP-EU0102F

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ zariadenia switch
Počet portov 8
Ethernet(LAN) WIRED
Rýchlosť LAN 10/100 Mbps