Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 16036805

Vidaxl Písací stôl zo sheesamového dreva s 5 zásuvkami, 90x40x90 cm

Vidaxl Písací stôl zo sheesamového dreva s 5 zásuvkami, 90x40x90 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tento štýlový a praktický písací stôl sa stane nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti. Môže byť použitý ako prístavný alebo koncový stolík. Písací stôl je vyrobený z masívneho sheesamového dreva. Sheesam je drevo, ktoré je taktiež známe ako ružové drevo či palisander. Je to tropické drevo, ktoré sa Celý popis
Momentálne nedostupné.
288,93 €
Tovar od: Greatstore
288,93 €

Popis

Tento štýlový a praktický písací stôl sa stane nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti. Môže byť použitý ako prístavný alebo koncový stolík.

Písací stôl je vyrobený z masívneho sheesamového dreva. Sheesam je drevo, ktoré je taktiež známe ako ružové drevo či palisander. Je to tropické drevo, ktoré sa vyznačuje svojou bohatou štruktúrou. Súčasťou písacieho stolíka je úložná priehradka a päť zásuviek, ktoré poskytujú dostatok priestoru na odloženie a zorganizovanie vašich dokumentov, papierov a iných kancelárskych potrieb. Na plochu stola môžete umiestniť ozdoby či osobné doplnky. Stôl má pevné drevené nohy, ktoré zaisťujú jeho silnú konštrukciu. Keďže je úplne ručne vyrobený a má krásnu drevenú zrnitú štruktúru, každý kus nábytku je jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov. Montáž je jednoduchá.

Dôležitá poznámka: Každý výrobok má inú farbu, čo mu dodáva na jedinečnosti. Farbu nie je možné si dopredu vybrať.

  • Farba: Hnedá
  • Materiál: Drevený masív sheesham s povrchovou úpravou s medovým odtieňom
  • Rozmery: 90 × 40 × 90 cm (D x Š x V)
  • Leštený, natieraný a lakovaný povrch
  • S 1 úložným oddelením a 5 zásuvkami.
  • Jednoduchá montáž