Playseat Office saat (OS.00040)

Playseat Office saat (OS.00040)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herné kreslo prináša elegantné pohodlie doma aj v kancelárii. Kvalitné polstrovanie poskytuje podporu a pohodlie, ktoré potrebujete pri dlhom sedení pri počítači. Extra silné. Celý popis
312,02 €
Vrátane DPH
282,41 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100061564101

Popis

Objavte nový Playseat Office

Toto skvelé kreslo zamerané na prácu nezaprie svoje pretekárske ambície. Teraz sa aj vy môžete pochváliť typickým dizajnom sedadla pretekára. Napriek tomu je dostatočne prepracovaný a pohodlný na to, aby ste ho mohli používať kdekoľvek, kde pracujete alebo študujete. Je vhodný na domáce použitie, ale hodí sa aj do výstavných priestorov, konferenčných miestností a salónikov.

Atraktívny vzhľad a pohodlie

Toto kreslo nesmie chýbať vo vašej zbierke. Jeho atraktívny vzhľad a kvalitné spracovanie vám zaručia dokonalé pohodlie aj pri dlhom sedení. Čalúnenie je vyrobené z imitácie pravej kože. Kvalitný piest slúži na udržanie optimálnej polohy.

Pevnosť a ľahkosť

Mimoriadne pevná a ľahká konštrukcia. Rám z lakovanej oceľovej rúrky. Vysokoprofilová opierka hlavy s veľmi hustou penou. Technológia sklápania sedačky Playseat umožňuje sklopiť operadlo jednoduchým pohybom páčky a okamžite ho vrátiť do úplne vzpriamenej polohy.

Kľúčové vlastnosti

Plynová zdvíhacia pružina na nastavenie výšky. Vynikajúca kvalita, stabilita a pohodlie. Nastavenie výšky sedadla v rozmedzí 12 cm. Maximálna odporúčaná hmotnosť vodiča: 112 kg.