Playseat Challenge (RC.00002)

Playseat Challenge (RC.00002)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pohodlná závodná sedačka je určená pre nadšencov pretekárskych automobilových simulátorov, kvalitná konštrukcia, stabilita a odolnosť, pohodlná nastaviteľná sedačka, jednoduchá montáž a skladovanie vďaka patentovanej skladacej konštrukcii, odporúčaná hmotnosť vodiča 20 až 122 kg. Celý popis
234,01 €
Vrátane DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061563958

Popis

Závodná sedačka Playseat Challenge           

Táto závodná sedačka je určená pre simuláciu realistickej jazdnej skúsenosti priamo vo vašej obývačke. Playseat Challange je kombináciou komfortu, stability a výkonu za bezkonkurenčnú cenu. Vďaka tejto pretekárskej sedačke získate kontrolu nad vašou závodnou hrou a zvýšite tak zážitok z jazdy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Efektívne pohodlie

Zaiste oceníte efektívne pohodlie, ktoré vám sedačka poskytne pri jazde, a vďaka tomu si bude môcť nerušene vychutnávať preteky automobilov dlhú dobu. Plynule nastaviteľný systém sedačky zaistí ideálnu polohu pre jazdu a pohodlie pre každého pretekára, dokonca aj pre tých najmladších.

Odolná skladacia konštrukcia

Závodná sedačka je tvorená odolnou konštrukciou. Odporúčaná hmotnosť vodiča je 20 až 122 kg. Zaiste oceníte patentovaný skladací systém, pomocou ktorého ľahko a rýchlo zložíte sedačku, tak aby vám neprekážala v obývacej izbe, pokiaľ ju práve nepoužívate.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoká kompatibilita

Závodné sedlo je kompatibilné s hernými konzolami Playstation 2, Playstation 3, Xbox, Xbox 360, Wii, a podporované sú aj počítačové stanice alebo notebooky. Ďalej je toto sedadlo kompatibilné s väčšinou herných volantov a pedálov na trhu. Volant a pedále nie sú súčasťou balenia.

Kľúčové vlastnosti

Závodná sedačka je určená pre simuláciu realistickej jazdnej skúsenosti priamo vo vašej obývačke. Sedačka s odolnou skladacou konštrukciou poskytne pohodlie vodičom pri jazde. Produkt je kompatibilný s väčšinou herných volantov a pedálov na trhu. Odporúčaná hmotnosť vodiča je v rozmedzí 20 až 122 kg. Doporučená výška vodiča je v rozmedzí 120 cm až 220 cm. Súčasťou balenia nie sú pedále a volant.

Rozmery tohto produktu sú 136 × 54 × 94 cm. Rozmery produktu v zloženom stave sú 27 × 54 × 124 cm.