Playseat Air Force (FA.00036)

Playseat Air Force (FA.00036)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pohodlná závodná sedačka je určená pre nadšencov letových simulátorov, výborná kvalita konštrukcie, stabilita a odolnosť, pohodlná sedačka s kvalitným poťahom s imitáciou pravej kože, jednoduchá montáž a skladovanie vďaka patentovanej skladacej konštrukcii, odporúčaná hmotnosť pilota 20 až 122 kg. Celý popis
429,18 €
Vrátane DPH
390,29 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061563910

Popis

Závodná sedačka Playseat Air Force

Táto závodná sedačka bola vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi pilotmi a nadšencami leteckých simulácií. Kvalitnú sedačku využijú ako nadšenci letových simulácií, tak aj profesionálni piloti pri školení. Vďaka tejto stoličke prežijete intenzívne zážitky z letov po mnoho rokov. Výrobca udáva odporúčaný vek pilota je 14 a viac rokov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoké pohodlie

Zaiste oceníte vysoké pohodlie, ktoré vám sedačka poskytne pri letových simuláciách, a vďaka tomu si bude môcť nerušene vychutnávať let dlhú dobu. Sedačka je potiahnutá veľmi kvalitným poťahom s imitáciou pravej kože. Pre pohodlné opretie hlavy je určený podhlavník s extra hustou penovou podporou. Môžete si nastaviť polohu operadla sedačky, ktorá vám bude vyhovovať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolná skladacia konštrukcia

Odolná konštrukcia sedačky je tvorená oceľovými rámami a hliníkovou bočnou konštrukciou. Odporúčaná hmotnosť pilota je 20 až 122 kg. Súčasťou sedačky je odnímateľné operadlo a patentovaný skladací systém, pomocou ktorého jednoducho a rýchlo zložíte sedačku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ľahká prístupnosť ovládacích prvkov

Rôzne nastaviteľné podpierky vám poskytnú ľahkú prístupnosť ovládacích prvkov leteckého simulátora. Môžete si ľahko nastaviť výšku a dĺžku hlavného ovládacieho prvku. Rám centrálnej časti je prispôsobený pre pohodlné vedenie káblov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Závodná sedačka je určená pre nadšencov letových simulácií a pre výcvik profesionálnych pilotov. Sedačka s odolnou skladacou konštrukciou poskytne pohodlie pilotom pri lete. Produkt je kompatibilný s väčšinou flight stick, throttle a yoke setov. Výrobca uvádza odporúčaný vek pilota 14 a viac rokov. Odporúčaná hmotnosť pilota je v rozmedzí 20 až 122 kg. Súčasťou balenia nie sú letové ovládacie prvky.

Sedačka je kompatibilná s hernými konzolami Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4, Xbox, Xbox One, Xbox 360, Wii, Wii U a podporované sú aj počítačové stanice alebo notebooky.