Papillon Stojan na šperky Ruka s miskou biela
39 € 20 €

Elegantný stojan na šperky Ruka s miskou nájde svoje miesto v každej modernej spálni alebo kúpeľni. Na jednotlivé prsty zavesíte všetky vaše náhrdelníky, retiazky a prstienky. Podstavec v podobe misky poslúži na odkladanie náušníc.

Papillon Keramická miska na šperky Srdce, 11,5 cm, biela
11 € 7,01 €

Keramická miska na šperky Srdce od obľúbenej značky dizajnových doplnkov a dekorácií Papillon.

Miska na šperky Srdce je keramické biele srdiečko, ktoré spolu s uloženými šperkami vnútri vytvorí príjemnú dekoráciu na vašom nočnom stolíku či komode.

Papillon Šperkovnica Jednorožec, 13 cm
22 € 15 €

Jednorožec patrí k najobľúbenejším bájnym tvorom, je totiž symbolom sily a čistoty. A práve on bude strážiť vaše cennosti uložené v šperkovnici Jednorožec.

Papillon Stojan na šperky Couple, 16 cm
31 € 20 €

Stojan na šperky Couple je romantická miska, v ktorej strede stojí bielo-strieborný pár hľadiaci si do očí.

Dizajnový stojan na šperky Couple využijete nielen v kúpeľmi, kde najčastejšie odkladáme šperky, ale sám o sebe sa môže stať krásnou dekoráciou kdekoľvek v interiéri.

Papillon Stojan na šperky Jednorožec, 15 cm
22 € 15 €

Jednorožec patrí k najobľúbenejším bájnym tvorom, je totiž symbolom sily a čistoty. A práve on bude strážiť vaše šperky odložené do stojanu na šperky Jednorožec.

Papillon Stojan na šperky Mexico, 12 cm, biela
17 € 10,20 €

Stojan na šperky Mexico tvorí dohromady biela porcelánová miska s porcelánovým kaktusom. Roztomilé, pritom elegantné riešenie pre Vaše šperky.

výška 12 cm
porcelán s lesklou bielou glazúrou
stojan v tvare kaktusu v miske

.

Papillon Stojan na šperky Mexico, 12 cm, zelená/biela
17 € 6 €

Stojan na šperky Mexico tvorí biela porcelánová miska s roztomilým zeleným porcelánovým kaktusom uprostred. Na neho potom zavesíte svoje prstene, ostatné šperky odložíte do misky.

výška 12 cm
porcelán s lesklou bielou glazúrou
stojan v tvare kaktusu v miske

.

Papillon Stojan na šperky v tvare stromčeka, 31 cm
46 € 40,99 €

Zabojujte s neporiadkom medzi svojimi šperkami pomocou krásneho stojana na šperky v tvare stromčeka. Na vetvy stromčeka zavesíte všetky vaše náhrdelníky, retiazky a náramky a raz a navždy budete mať poriadok vo svojej šperkovnici.