Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 4988746

Autosock AF18 – textilné snehové reťaze pre vysokozdvižné vozíky

Autosock AF18 – textilné snehové reťaze pre vysokozdvižné vozíky

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
AF 16 sú špeciálne navrhnutý pre vysokozdvižné vozíky – nepoškodzujú podlahy v halách . Skvelá priľnavosť textilných „snehových ponožiek“ Celý popis
143,60 €
143,60 €
Získajte dopravu ZADARMO so

21.6.2024 na výdajnom mieste
21.6.2024 - 24.6.2024 na vašej adrese

Popis

AF 18 sú špeciálne navrhnutý pre vysokozdvižné vozíky – nepoškodzujú podlahy v halách . Skvelá priľnavosť textilných „snehových ponožiek“ AutoSock na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej umývateľné textílie s cieľom zvýšenia priľnavosti pneumatiky pri riadená vozidla na poľadovici alebo na zasnežených cestách. Hlavnou prednosťou oproti reťaziam je rýchle a jednoduché nasadenie aj demontáž, veľmi podobné navlečenie ponožky na nohu. Balenie AutoSock je označené symbolom nemeckej TÜV SÜD a rakúskej Ö-Norm.

Vlastnosti textilných snehových reťazí AutoSock AF 18

 • perfektný pomocník v zimnom počasí
 • jednoduchá montáž a demontáž aj v chladnom počasí
 • nepôsobí hluk ani vibrácie
 • maximálnu bezpečnosť pre vodiča vozidla
 • nezanecháva stopy na podlahe
 • ľahké a ľahko skladovateľné vo vozidle
 • samo-vycentrovanie po obutie na pneu
 • pre opakované použitie, možno prať v práčke
 • nepôsobí negatívne na životné prostredie a sú recyklovateľné
 • použiteľné tiež pre nakladače lietadiel

Obsah balenia

 • skladovacie brašna
 • 2 ks návlekov na hnanú nápravu
 • dlhé rukavice proti znečisteniu odevu

Upozornenie!

Tento výrobok je navrhnutý tak, aby zodpovedal rozmerom pneumatík ako je definované v medzinárodných špecifikáciách. Tieto špecifikácie definujú nové pneumatiky pre vysokozdvižné vozíky. Bolo vzaté do úvahy určité zníženie obvodu pneumatiky v dôsledku opotrebenia pneumatiky, ale použitie tohto výrobku na pneumatikách so zvýšeným opotrebením by mohlo viesť k nesprávnemu nasadeniu výrobku na pneumatiku, čo by viedlo k väčšiemu opotrebovaniu a poškodeniu pneumatiky. Odporúča sa preto používať AutoSock pre vysokozdvižné vozíky len na pneumatikách s novým a stredným opotrebením. 

Ak nasadíte snehové reťaze AutoSock na VZV, tak jazdite opatrne. Snehové reťaze Autosock sú odlišne od kovových reťazí, pretože nespôsobujú hluk ani vibrácie, ktoré môžu zvádzať k prekročeniu max. Limitu rýchlosti (25km / h) a riadiť menej obozretne. To by mohlo viesť k väčšiemu opotrebovaniu a predčasnému poškodeniu výrobku. Mierne zrýchlenie a brzdenie a opatrné otáčanie na mieste zvýši trvanlivosť výrobku. 

Ako to funguje?

Skvelá priľnavosť textilných „snehových ponožiek“ Autosock na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. „Snehové ponožky“ AutoSock kombinujú elastické vlastnosti textilného materiálu s technologickým riešením vzoru a typu vlákien na povrchu. Priľnavosť je docielená vďaka hrubému vzoru a chlpatým vláknam. Spoločne vytvárajú tenkú vodnú vrstvu, čím dosahujú dostatok priľnavosti.

Toto prelomové riešenie pre pneumatiky na snehu alebo ľade ovplyvnilo tradičné uvažovanie automobilového priemyslu a regulačných orgánov. Spoločnosť AutoSock Operations AS. je v súčasnosti jediným oficiálnym dodávateľom protišmykových riešení na báze textilných vlákien, a to pre 15 výrobcov automobilov v Európe a v Ázii.

Životnosť

Životnosť AutoSock je 300–400 km, ale záleží predovšetkým na povrchu, kde sú použité. Najviac môže AutoSock zničiť povrch suchého asfaltu, v podstate opak toho, na čo sú určené. V tomto momente bude mať totiž pneumatika vďaka tvrdému a suchému povrchu tendenciu trhať špeciálne textílie. Preto by mal vodič po výjazde zo zasneženej alebo zľadovatenej vozovky na suchú návleky sňať a uložiť do vozu.

Certifikácia

Spoločnosť AutoSock Operations AS. je tiež držiteľom certifikátu popredného rakúskeho testovacieho inštitútu Ö-Norm (Ö-Norm 5121) a certifikátu TÜV SÜD (Nemecko) pre protišmykové zariadenia ako ekvivalent snehových reťazí. Tiež vládny úrad pre dopravu v štáte Colorado (USA) schválil AutoSock ako protišmykový prostriedok pre ťažké nákladné automobily v horských oblastiach.


PARAMETRE:
Materiál textil
Vozidlo VZV
Počet v balení 2 ks
TABUĽKA KOMPATIBILITY:
Šírka pneumatiky Profil Priemer ráfika
225/75–10
22×9–10
23×10–12
23×9–10
250/60–12