Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 10120869

KDEAM Collins 03 cyklistické okuliare, Black / Blue Green

KDEAM Collins 03 cyklistické okuliare, Black / Blue Green

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Cyklistické okuliare – značkové štýlové okuliare zabezpečujú nadčasový dizajn a maximálnu ochranu s polarizačnými sklami UV400. Celý popis
44,90 €
Tovar od: MOBILEGO
44,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 3 kusy

Už zajtra na výdajnom mieste
4.10.2023 - 5.10.2023 na vašej adrese

Popis

Cyklistické okuliare sú nevyhnutnou a zároveň štýlovou ochrannou pomôckou pred škodlivými slnečnými lúčmi. Ich hlavnou funkciou je chrániť zrak pred vplyvom UV žiarenia, pred odporom vzduchu, hmyzom a nečistotami v teréne. Okuliare na bicykel značky KDEAM sú charakteristické polarizovanými šošovkami, ktoré blokujú škodlivé žiarenie a odrazy z ciest, vodných plôch a iných vodorovných plôch. Eliminujú odrazené a rozptýlené svetlo a zároveň chránia oči.

Profesionálna kvalita okuliarov značky KDEAM najmä v oblasti slnečných okuliarov. Inovatívnym dizajnom a vyspelou výrobnou technológiou poskytuje špičkové slnečné a cyklistické okuliare. K dispozícii sú rôzne farebné variácie a typy, ktoré si môžete zvoliť na základe osobných preferencií.

Polarizované šošovky vysokej kvality

Polarizácia je optický jav, kedy svetelný lúč dopadá na hladký vodorovný povrch ako napr. cesta, voda, sneh, ľad, čelné sklo a odrazené svetlo vytvára oslepujúcu bielu žiaru. Ožiarenie znižuje viditeľnosť a videnie sa stáva nepohodlným až bolestivým. Polarizačné šošovky blokujú všetky druhy ožiarenia a do vášho oka sa dostane len svetlo, ktoré nepoškodí váš zrak a zároveň vám umožnia si vychutnať jasnejšie videnie.

UV ochranná šošovka odfiltruje 100% UVA / UVB / UVC a škodlivého modrého svetla až do 400 nm.

Vlastnosti:

• Polarizované šošovky minimalizujú oslnenie
• Bočnice absorbujú náraz
• Materiál šošoviek: TAC
• UV400
• Výška šošovky: 60 mm
• Šírka šošovky: 150 mm
• Šírka mostíka: 19 mm
• Dĺžka straníc: 133 mm
• Celková šírka: 150 mm

Obsah balenia: slnečné okuliare, čistiaca utierka, textilné púzdro, polarizačná karta

Tipy pre údržbu:

Svoje slnečné okuliare nikdy nečistite papierovými uterákmi alebo odevom, ktoré môžu zanechať škrabance. Na jeho čistenie používajte iba čistú vodu a handričku. Nikdy nenechávajte svoje slnečné okuliare pod predným oknom automobilu, najmä v lete. Dlhodobé vystavenie sa teplotám podobným rúre vo vnútri vozidla môže poškodiť šošovku. Prosím, nedávajte si slnečné okuliare do kabelky bez ochranného puzdra. Pretože vo vnútri tašky sa často nachádzajú kľúčové alebo iné voľné predmety, ktoré môžu poškodiť slnečné okuliare.