Synology DiskStation DS1621xs+

Synology DiskStation DS1621xs+

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Odolný NAS s výkonom serverovej triedy v 6šachtovej stolovej konštrukcii. Vstavané sloty na vyrovnávaciu pamäť M.2 SSD, port 10GbE, rozšíriteľná pamäť a škálovateľné úložisko. Hardvér a výkon: 4-jadrový procesor Intel Xeon D-1527. Celý popis
1 770,81 €
Vrátane DPH
1 749,37 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100061651998

Popis

Synology DiskStation DS1621×s+: Škálovateľný NAS najvyššej úrovne vo veľkosti stolového počítača

DS1621×s+ je špičkový NAS s výkonom serverovej triedy v prevedení so 6 slotmi pre stolové počítače. Vďaka zabudovaným slotom na vyrovnávaciu pamäť M.2 SSD, portu 10GbE, rozšíriteľnej pamäti a škálovateľnému úložisku je výkon NAS ešte vyšší, čo z neho robí ideálne, efektívne a priestorovo úsporné riešenie úložiska pre malé a stredné podniky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čím zaujme

  • Centralizované úlohy zálohovania pre servery Vmware, Windows a súborové servery. schopnosť rýchlo a spoľahlivo obnoviť čokoľvek, keď je to potrebné
  • Komplexné zálohovanie údajov do miestneho zdieľaného priečinka, externého zariadenia, iného zariadenia Synology NAS, servera rsync alebo verejného cloudu na zaistenie bezpečnosti údajov.
  • Zabezpečte svoj počítač pomocou aplikácie Synology Drive Client. Pohodlné vykonávanie zálohovania údajov v reálnom čase a obnovenie súborov z určitého času
  • Lokálne riešenie zálohovania s centralizovaným ovládacím panelom. Optimalizácia efektívnosti ukladania pomocou vytvárania jednej inštancie a technológie deduplikácie na úrovni blokov

Ďalšie rozšírenie úložiska s vyšším výkonom

DS1621×s+ je vybavený integrovanými slotmi na vyrovnávaciu pamäť M.2 SSD, ktorá poskytuje 20-krát rýchlejšiu odozvu ako pevné disky a nezaberá predné priehradky. Zabudovaný port 10GbE zabezpečuje rýchly prenos dát a jeho pripojením k inej sieťovej karte možno dosiahnuť väčšiu šírku pásma siete.

 

Dokonalé riešenie zálohovania

Zariadenie DS1621×s+ integruje rôzne zálohovacie aplikácie do intuitívneho rozhrania a ponúka odolné technológie ukladania dát na ochranu vašich dát v akomkoľvek zariadení.

Spolupráca v reálnom čase v súkromnom cloude

Synology Office je balík na spoluprácu, ktorý spája pohodlie a užitočnosť verejných cloudov s ochranou a bezpečnosťou dát súkromných cloudov. Umožňuje pohodlnú spoluprácu na dokumentoch a tabuľkách v chránenom prostredí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

  • NAS v prevedení stolového počítača so 6 pozíciami
  • Sloty vyrovnávacej pamäte M.2 SSD
  • Škálovateľné ukladanie
  • Obsahuje 4-jadrový procesor Intel Xeon D-1527, 2,2 GHz; 8 GB DDR4 ECC SODIMM – rozšíriteľný až na 32 GB
  • Výkon: rýchlosť sekvenčného čítania viac ako 3 100 MB/s
  • Rozhrania: 2 x RJ-45 1GbE LAN port (s podporou Link Aggregation/Failover), 1 x RJ-45 10GbE LAN, 3 x USB 3.0, 2 x eSATA, 2 x PCIe, 1 x Gen3 x8 slot (x8 link)