QNAP TS-130

QNAP TS-130

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Cenovo dostupný domáci NAS na ukladanie súborov a streamovanie médií s ochranou snímok. Obsahuje štvorjadrový 1,4 GHz čip Realtek RTD1295 a 1 GB systémovej pamäte DDR4 spolu so 4 GB pamäte flash (Dual boot OS). 1 × 3,5" SATA 6 Gb/s. Celý popis
145,16 €
Vrátane DPH
116,53 €
-19%
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100063095831

Popis

Pre inteligentnejšiu domácnosť: QNAP TS-130

Kompaktný, tichý a všestranný TS-130 je ideálny domáci NAS základnej úrovne. Ľahko ho zostavíte a vytvoríte si inteligentnejší domov, v ktorom môžete ľahko ukladať súbory a užívať si ešte viac multimediálnej zábavy. Zariadenie umožňuje centrálne ukladať a zálohovať súbory, ku ktorým môžete ľahko pristupovať, synchronizovať ich a zdieľať so svojimi zariadeniami a chrániť ich pred vírusmi a ransomvérom pomocou technológie Snapshots. Spolu s NAS získate aj kompletný portál domácej zábavy, ktorý vám umožní streamovať a zdieľať fotografie, hudbu a videá s rodinou a priateľmi.

Hlavné funkcie

 • Základný domáci NAS, ktorý umožňuje chrániť súbory a údaje pred náhodným vymazaním a útokmi
 • Centrálne ukladajte fotografie, hudbu a videá, jednoducho prehľadávajte, organizujte a zdieľajte multimediálne súbory a vychutnajte si streamované video pre viac zábavy.
 • Používajte HBS na zálohovanie alebo synchronizáciu súborov z NAS do vzdialeného alebo cloudového úložiska
 • Slúži ako váš zabezpečený súkromný cloud a podporuje ochranu používateľských účtov, blokovanie IP, dvojfaktorovú autentifikáciu, šifrovanie prístupu a ďalšie funkcie.
 • Pripojením rozširujúcich jednotiek cez rozhranie USB (TR-004 alebo TL-D800C) môžete flexibilne rozšíriť celkovú kapacitu úložiska. Rozširujúce jednotky je potrebné zakúpiť

Elegantný a štýlový dizajn

Minimalistický dizajn TS-130 v sviežej modrej farbe sa hodí kamkoľvek do vašej domácnosti. Vďaka dômyselnej konštrukcii nebudete na inštaláciu TS-130 potrebovať ani skrutkovač. TS-130 vám pomôže vytvoriť inteligentnejší domov s nekonečnou zábavou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Efektívne chladenie

TS-130 je pomerne malý výrobok (výška 187,5 mm, šírka 66,1 mm a hĺbka 157,6 mm), ktorý spotrebuje iba 7,3 W. Má minimálny vplyv na vaše účty za energiu.Na chladenie stačí malý 5 cm ventilátor a môže sa pochváliť veľmi tichou prevádzkou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S mnohými funkciami na domáce a každodenné použitie

Počítač TS-130 je poháňaný štvorjadrovým procesorom Realtek RTD1295 s frekvenciou 1,4 GHz a integrovanou 1 GB pamäte DDR4 RAM; k dispozícii je jeden gigabitový port LAN. Zariadenie podporuje pevné disky s rozhraním SATA 6 Gb/s. Systém je tiež vybavený hardvérovo akcelerovaným šifrovaním AES-NI 256 pre disky NAS aj zdieľané priečinky.

Technológia snímok chráni pred stratou údajov

Technológia snímok poskytuje spoľahlivú metódu ochrany údajov v súvislosti s rastúcimi hrozbami ransomvéru. Pomocou nástroja Snapshot Manager môžete spravovať ukladanie snímok a zároveň vytvárať úlohy Snapshot Replica na ukladanie snímok na iný NAS na účely dvojitej ochrany. Ak sa súbory infikujú, môžete ich ľahko obnoviť do predchádzajúceho stavu pomocou snímky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chráňte svoje údaje vyšším zabezpečením

Televízor TS-130 je vybavený komplexnými bezpečnostnými funkciami na ochranu vašich údajov.

 • Bezpečnostný poradca: bezpečnostný portál pre TS-130, ktorý vyhľadáva slabé miesta a ponúka odporúčania na zlepšenie zabezpečenia NAS. Integruje aj antivírusový a antimalvérový skenovací softvér.
 • Blokovanie IP adries: Poskytuje automatické blokovanie podozrivých IP adries na základe zásad. Môžete tiež zablokovať konkrétne IP adresy, aby ste posilnili bezpečnosť systému a znížili riziko škodlivých útokov cez internet.
 • Dvofaktorová autentifikácia: Po aktivácii musí každý, kto sa prihlási do TS-130, zadať po svojom používateľskom mene a hesle jednorazový autentifikačný kód.
 • Oznamovacie centrum: konsoliduje systémové protokoly a oznámenia pre všetky aplikácie NAS, čím uľahčuje plynulú a jednoduchú správu NAS. Upozornenia môžete dostávať prostredníctvom e-mailu, SMS, okamžitých správ a push notifikácií (cez mobilnú aplikáciu Qmanager a webové prehliadače).

Kľúčové funkcie

 • NAS na ukladanie súborov a streamovanie multimédií
 • Obsahuje technológiu snímok na ochranu údajov
 • Vybraný HW: štvorjadrový čip Realtek RTD1295 s frekvenciou 1,4 GHz a 1 GB systémovej pamäte DDR4 spolu so 4 GB flash pamäte (duálny boot OS)
 • Diaľkový prístup, správa a zdieľanie súborov NAS cez internet pomocou myQNAPcloud
 • Obsahuje komplexné bezpečnostné funkcie na ochranu údajov
 • Rozhranie: 1 × 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s (kompatibilné aj s 2,5" diskami); 1 x GbE RJ45, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1