2G Lipov Set vankúš + prikrývka, Aloe vera celoročný
51,99 €

34,34 €

Jednolôžkový set obsahuje vankúš a perinu s výťažkami Aloe Vera na celoročné použitie. Elegantné prešívanie lôžkovín zaručuje tvarovú stálosť a dodáva látke luxusný vzhľad. Snehobiele lôžkoviny sú certifikované českou výrobou.


2G Lipov Set vankúš + prikrývka, Aloe vera 4 ročné obdobia
86,99 €

54,65 €
+ doprava zadarmo

Jednolôžkový set obsahujúci spínacie prikrývky a vankúš vhodný pre všetky ročné obdobia. Blahodárne účinky výťažkov z rastliny Aloe Vera majú pozitívne účinky na ľudské zdravie, najmä pokožku.


2G Lipov Set vankúš + prikrývka Clivie 4 ročné obdobia-54%
96,99 €

43,75 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Spínacia deka pre voľbu výhrevnosti v závislosti na ročnom období. Vysoko kvalitný vyvarovací program českej výroby, značky 2G Lipov. Samozrejmosťou je certifikát zdravotnej nezávadnosti Öko tex a Textilného skúšobného ústavu.


2G Lipov Posteľná súprava CIRRUS Microclimate Cool touch
81,24 €

70,27 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitný funkčný set prikrývky a vankúša českej výroby z luxusnej 100% bavlny. Kvalitný vankúš s dvojitým vakom. Chladivý povrch tkaniny a patentované vlákna CIRRUS vo výplni odvedú pot a zaistia príjemný pocit.


2G Lipov Set vankúš + prikrývka Clivia
59,99 €

46,84 €
+ doprava zadarmo

Vyváracia posteľná súprava Clivie obsahuje perinu a vankúš v klasických rozmeroch na jednolôžko. Nadýchané lôžkoviny Clivie+ 95 °C s elegantným prešitím môžete používať po celý rok.


Jahu Set perina+vankúš celoročná
24,15 €

Set prikrývky a vankúša celoročných je vyrobený z ľahkého dutého vlákna, takže budete vždy v teplúčku. Set je ľahký, vzdušný a priedušný. Produkt ideálne pre relaxačný spánok, hygienické pohodlie a alergikov.