ROXY Detské zimné rukavice Jetty G So Mit G Mttn Kvj0-40%
38,90 € 23,34 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské zimné palčiaky disponujú praktickým pásikom na utiahnutie. Sú opatrené technológiou Dry Flight, ktorá zaisťuje dokonalý odvod vlhkosti. Roxy Detské zimné rukavice Jetty G So Mit G Mttn Kvj0 sú vhodné na každodenné nosenie.

ROXY Detské zimné rukavice Snow S Up Mitt K Mttn Prr4
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské zimné palčiaky disponujú praktickým zapínaním na zips. Sú opatrené technológiou Dry Flight, ktorá zaisťuje dokonalý odvod vlhkosti. Roxy Detské zimné rukavice Snow S Up Mitt K Mttn Prr4 sú vhodné na každodenné nosenie.

Maximo dievčenské rukavice-39%
18,99 € 11,40 €

Akcia

Detské prstové pletené rukavice sú ideálnym doplnkom na zimu. Vhodné pre každé dieťa. Maximo dievčenské rukavice sú vybavené hravým dizajnom.

Maximo detské prstové rukavice-40%
15,30 € 9,18 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské prstové rukavice Maximo udrží ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto vlnené rukavice sú veľmi príjemné na dotyk aj na nosenie. Hrejivé prevedenie ich predurčuje pre každodenné nosenie počas jesene aj zimy.

Dakine detské rukavice TRACKER GLOVE-39%
37,90 € 22,86 €

Akcia

Detské rukavice Tracker od značky Dakine zahrejú v chladných mesiacoch aj pri zimných hrách vďaka vnútornej fleece izolácii a funkčnej membrány DK DRY. Praktické sťahovanie nad zápästím zamedzí vniknutiu snehu dovnútra. Do vnútornej časti je možné vložiť tepelnú podložku

Lodger Detské rukavice Mittens Ciumbelle Donkey
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i zvliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Donkey majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Ocean
12,40 €

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i vyzliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Ocean majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

ROXY Detské zimné rukavice Jetty G Mitt G Mttn Kvj6-40%
38,90 € 23,34 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské zimné palčiaky disponujú praktickým pásikom na utiahnutie. Sú opatrené technológiou Dry Flight, ktorá zaisťuje dokonalý odvod vlhkosti. Roxy Detské zimné rukavice Jetty G Mitt G Mttn Kvj6 sú vhodné na každodenné nosenie.

PINOKIO detské rukavičky Secret Forest
7,60 € 6,80 €

Rukavice pre deti sú vyrobené zo 100% bavlny. Využitie nájdu v chladných jesenných a zimných dňoch. PINOKIO detské rukavičky Secret Forest zahrejú detské ručičky.

PINOKIO detské rukavice Happy Llama
6,70 €

Detské rukavičky z kolekcie Happy Llama v zelenom prevedení ochránia v chladnom počasí tie najmenšie prstíky vášho bábätka. Rukavičky sú veľmi príjemné vďaka bavlne. Rukavičky sú použiteľné aj ako prvé rukavičky pri prenose z pôrodnice, aby sa bábätko samo nepoškriabalo.

ROXY Detské zimné rukavice Jetty G So Mit G Mttn Mhf0-40%
38,90 € 23,34 €

Akcia

Dievčenské zimné palčiaky disponujú praktickým pásikom na utiahnutie. Sú opatrené technológiou Dry Flight, ktorá zaisťuje dokonalý odvod vlhkosti. Roxy Detské zimné rukavice Jetty G So Mit G Mttn Mhf0 sú vhodné na každodenné nosenie.

Boboli detské rukavice-39%
12,84 € 7,71 €

Akcia

Už žiadne zmrznuté prsty. Tieto praktické a príjemné rukavice sa zmestia do každého vrecka a hodia sa pre každodenné nosenie a guľovačku. Rukavice majú štýlovo farbené prsty a vysokú gumu pri zápästí, aby sa dovnútra nedostala ani vločka.

Dakine detské rukavice YUKON MITT-40%
32,90 € 19,74 €

Akcia

Detské rukavice YUKON MITT od značky Dakine zahrejú v chladných mesiacoch aj pri zimných hrách vďaka vnútornej fleece izolácii. Praktické sťahovanie nad zápästím zamedzí vniknutiu snehu dovnútra. Do hornej časti rukavice možno vložiť tepelnú podložku.