10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Mercusys Halo H50G, 3ks

Mercusys Halo H50G, 3ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Moderný WiFi mesh systém (3 jednotky) pre celú domácnosť s podporou dvojpásmové WiFi 802.11 a / n / ac 5 GHz, b / g / n 2.4 GHz (1300 Mbps pri 5 GHz, 600 Mbps pri 2.4 GHz). Ponúka pokrytie celej domácnosti, SPI firewall.
96,90 €
Tovar od: CZC.cz
96,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 3 kusy
Iní predajci

24.7.2024 na výdajnom mieste
23.7.2024 - 24.7.2024 na vašej adrese

Popis

Riešenie Wi-Fi pre celú domácnosť: MERCUSYS Halo H30G Wireless AC1300

Nie je nič horšie ako nespoľahlivé pripojenie a pomalý internet, ktorý nedokáže držať krok s vaším digitálnym životným štýlom. Halo funguje ako jednotný systém, ktorý zaručuje silný signál Wi-Fi v každom kúte vášho domova a poskytuje neuveriteľne rýchlu a stabilnú sieť. Prerušovanie pripojenia a načítanie do vyrovnávacej pamäte sa stanú minulosťou.

hlavné prednosti

 • Streamovanie v každom kúte
 • nonstop zábava
 • Signál, ktorý sa nikdy nepreruší
 • Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie

Plynulé streamovanie v každom rohu

V porovnaní s bežným samostatným routerom, ktorý má obmedzený dosah do vzdialených kútov domu, funguje Halo H50G ako jednotný systém, ktorý zaručuje rýchly a stabilný signál Wi-Fi v celom dome a eliminuje mŕtve zóny Wi-Fi. Užívajte si bezproblémové Wi-Fi pripojenie s technológiou Mesh od vchodových dverí až po dvorček.

Rýchla dvojpásmová Wi-Fi s rýchlosťou až 1,9 Gb / s

Každá jednotka systému Halo WiFi ponúka rýchlu dvojpásmovou WiFi, ktorá poskytuje kombinovanú rýchlosť až 1,9 Gb / s. Či už sledujete filmy v HD rozlíšení, sťahujete celé knižnice dát alebo hráte online, zvýšená rýchlosť WiFi systému Halo splní potreby vašich zariadení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Formovanie lúča pre cielené signály

Halo H50G podporuje technológiu Beamforming, ktorá detekuje zariadenie, aj keď sú ďaleko alebo majú nízky výkon, a sústredí na ne silu bezdrôtového signálu, čím je vaše pripojenie stabilnejšie.

kľúčové vlastnosti

 • Wi-Fi Mesh systém AC1900 pre celú domácnosť (3 jednotky)
 • Jedna sieť – vďaka pokročilej technológii Mesh zariadení Halo spoločne vytvoria jednu unifikovanú domácu sieť s jedným názvom a heslom pre sieť Wi-Fi.
 • Bezproblémový roaming – automatické prepínanie medzi jednotkami Halo, keď sa pohybujete po dome, aby ste vždy mali najlepší signál poskytujúce najrýchlejšie pripojenie pre všetky vaše zariadenia.
 • Pokrytie celej domácnosti – pokrytie priestoru vysokorýchlostné sietí Wi-Fi, eliminujúci mŕtve zóny Wi-Fi vo vašej domácnosti.
 • Dvojpásmová Wi-Fi s rýchlosťou 1,9 Gbit / s – zariadenie Halo H50G poskytuje rýchle a stabilné pripojenie pre až 100 zariadení s rýchlosťami až 1 900 Mbit / sa je kompatibilný s väčšinou poskytovateľov internetových služieb (ISP) a modemov.
 • Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie – s aplikáciou MERCUSYS môžete rýchlo nastaviť a spravovať Wi-Fi.
 • Plne gigabitové porty – 3 gigabitové porty na každú jednotku Halo pre bleskurýchle káblové pripojenie.