Vitalvibe Himalájská sůl 500 g

Značka: Vitalvibe Náš kód: 100002648206

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Vitalvibe Himalájská sůl 500 g

Himalájska soľ pomáha dodať telu vodu a dôležité, čisté, minerály, vytvára zásadité prostredie v tele, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, ktoré je dôležité pre krvotvorbu, udržiava stály pomer všetkých prvkov v ľudskom tele a predstavuje vyvážený pomer sodíka a draslíka: správna funkcia Celý popis

2.4

2,40 €

Náš kód: 100002648206

Popis

Popis produktu

Himalájska soľ pomáha dodať telu vodu a dôležité, čisté, minerály, vytvára zásadité prostredie v tele, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, ktoré je dôležité pre krvotvorbu, udržiava stály pomer všetkých prvkov v ľudskom tele a predstavuje vyvážený pomer sodíka a draslíka: správna funkcia nervovej sústavy (prenos nervových vzruchov).

Mnoho ľudí si čistí zuby Himalaya soľou. Je tiež výborným a úplne prírodným deodorantom. Nesmieme zabudnúť spomenúť jej dôležitosť pre atlétov, pretože pitie riedeného roztoku je výborné doplnenie tekutín a minerálov.

Zloženie:

100% Himalájska kryštalická soľ

Ako používať:

Použiť môžete ako zdravú náhradu stolovej soli, možno ju použiť aj do kúpeľa, pre prečistenie nosných dutín, ako prísadu do pleťových masiek alebo pre rehydratáciu.

Balenie:

500 g

Upozornenie:

Skladujte na chladnom, suchom mieste.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez pridaného cukru, Vege, Vegán
Časti tela a problematiky Hydratácie pokožky, Kúpeľové soli, Prípravky do kúpeľa, Soľ