Proteínové nápoje

Urobte niečo pre svoje zdravie a krásu s produktmi z kategórie proteínové nápoje. U nás na MALL.SK si ich môžete ľahko porovnať od najlacnejších či od najlepšie hodnotených ostatnými užívateľmi a uľahčiť si tak výber.

Zobraziť viac
  • Tovar z kategórie proteínové nápoje vám doručíme ešte dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Nákup vám privezieme domov, alebo na jedno z našich viac ako 350 výdajných miest.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

U nás na MALL.SK nájdete ďalších takmer 1 000 000 výrobkov!

57 produktov
Prom-IN Optimal Hydro 2 250 g (Príchuť Čokoláda)

Prom-IN Optimal Hydro 2 250 g

67,60 €

Optimal Hydro je vysokopercentný proteínový nápoj vyrobený enzymatickou hydrolýzou pre zaistenie maximálnej vstrebateľnosti. Spracovanie mikrofiltráciou cez špeciálne špirálové membrány maximálnu bioaktivita produktu.

Partner: Vivantis
Prom-IN Optimal Hydro 1 kg (Príchuť Banán)

Prom-IN Optimal Hydro 1 kg

44,30 €

Optimal Hydro je vysokopercentný proteínový nápoj vyrobený enzymatickou hydrolýzou pre zaistenie maximálnej vstrebateľnosti. Spracovanie mikrofiltráciou cez špeciálne špirálové membrány. Maximálna bioaktivita produktu.

Partner: Vivantis
Prom-IN Proteínový nápoj CFM Pure Performance čokoláda (Objem 1 000 g)

Prom-IN Proteínový nápoj CFM Pure Performance čokoláda

32,90 € 32,90 €/ml

CFM Pure Performance čokoláda je vysokopercentný proteínový nápoj vyrobený metódou cfm (cross flow microfiltration – mikrofiltrácia skríženým tokom cez keramické filtre), ktorá zachováva maximum bioaktívnych frakcií pôvodnej suroviny. .

Partner: Vivantis
Prom-IN Proteínový nápoj CFM Pure Performance vanilka (Objem 30 g)

Prom-IN Proteínový nápoj CFM Pure Performance vanilka

2,10 € 0,07 €/ml

CFM Pure Performance vanilka – Vysokopercentný proteínový nápoj vyrobený metódou cfm (cross flow microfiltration – mikrofiltrácia skríženým tokom cez keramické filtre), ktorá zachováva maximum bio-aktívnych frakcií pôvodnej suroviny. .

Partner: Vivantis
KetoMix Príchuť ku kokteilu - jahoda 45 g

KetoMix Príchuť ku kokteilu - jahoda 45 g

4,40 €

Príchuť ku koktejlu – jahoda, osviežujúci a ideálne pre milovníkov ovocných chutí. Samotná jedna lyžička tejto zmesi zmení váš koktail v pestrej jedlo, ktoré môžete jesť po celý deň. Jednotlivé dochucovacia zmesi môžete medzi sebou mixovať, a tým utvárať nové a nové kombinácie chutí. .

Partner: Vivantis
Max sport Proteín Shake Vanilka

Max sport Proteín Shake Vanilka

1,99 €

Lahodný vanilkový Proteín shake s vysokým obsahom proteínov. Je vyrobený z čerstvého mlieka, dosladený extraktom zo stévie, takže sa nemusíte obávať umelých sladidiel, ba dokonca ani farbív. Proteínový nápoj obsahuje vlákninu a má nízky obsah tuku. Výborný produkt pre všetkých, ktorí hľadajú níz…

Partner: MAX SPORT
Alpro High Protein sójový nápoj 1 l

Alpro High Protein sójový nápoj 1 l

3,60 €

Rastlinný sójový nápoj Alpro High Protein je stvorený pre všetkých športovcov. V 100 g sa ukrýva 5 g bielkovín a 0,9 g vlákniny a je tak ideálny ho konzumovať po tréningu či športovom výkone. Obsahuje tiež vitamíny B2 a D2, naproti tomu je úplne bez laktózy.

Partner: Vivantis
Max sport Proteín Shake Čokoláda

Max sport Proteín Shake Čokoláda

1,99 €

Lahodný čokoládový Proteín shake s vysokým obsahom proteínov. Je vyrobený z čerstvého mlieka, dosladený extraktom zo stévie, takže sa nemusíte obávať umelých sladidiel, ba dokonca ani farbív. Proteínový nápoj obsahuje vlákninu a má nízky obsah tuku. Výborný produkt pre všetkých, ktorí hľadajú ní…

Partner: MAX SPORT