Jednorázové masky Detoxikačná tvárová maska ​​(Deep Sea Mask) 1 ks

Značka: Jednorázové masky Náš kód: 100000716809

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Jednorázové masky Detoxikačná tvárová maska ​​(Deep Sea Mask) 1 ks

Kompletná a intenzívna starostlivosť o tvár v jednej maske! Maska je zložená prevažne z prísad zahŕňajúcich čisté prírodné výťažky. Celý popis

2.5

3,20 €
2,50 €
-21%

Náš kód: 100000716809

Popis

Popis produktu

Kompletná a intenzívna starostlivosť o tvár v jednej maske! Maska je zložená prevažne z prísad zahŕňajúcich čisté prírodné výťažky. Jednostranný absorpčný pomer tohto produktu je vyšší ako 98 %, čo znamená, že množstvo živín a vlhkosti, ktoré maska ​​ponúka, je 10× väčšia ako u obyčajných pleťových masiek. Vďaka použitiu najmodernejšej technológie látky kondenzovanej v maske ihneď po priložení na pleť vplyvom telesného tepla prenikajú do hĺbky epidermu. Maska poskytuje doplnkové prvky ako sú kaolín a rôzne druhy vitamínov. Maska má detoxikačné účinky a čistí póry.

Aktívne látky:

  • kaolín – jedná sa o prírodný biely íl, ktorý dokáže odstrániť prebytočný kožný maz a nečistoty v póroch a na povrchu pokožky.

Účinky:

  • čistí póry,
  • detoxikuje.
Ako používať:

Pre maximálny efekt použite masku ihneď po otvorení obalu. Masku priložte na čistú a osušenú pleť. Nechajte pôsobiť 20–30 minút, potom masku zložte a neabsorbovaný zvyšok jemne vmasírujte do pokožky.

Náš tip:

Pred aplikáciou masky vám odporúčame vykonať peeling .

Upozornenie:

Skladujte pri izbovej teplote vo vodorovnej polohe a nevystavujte vysokým teplotám!


Parametre

Parametre produktu %1% %2%