Pharma Activ Koloidný zinok + vitamín C liquid 300 ml
6,10 €

Koloidný zinok vo forme mikročastíc je nevyhnutný pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C je veľmi dobre vstrebateľný až z 98% tj. až vo 20× väčších dávkach ako zinok vo forme tabliet.


Pharma Activ Homocysteín Vitality 60 kapslí
9,70 €

Homocysteín Vitality obsahuje vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu, normálne psychickej činnosti, k zníženiu vyčerpania a únavy. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.


MedPharma Zinek 15 mg 30 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
1,20 €
1,10 €

Akcia

Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky, k normálnej plodnosti a reprodukcii. Prispieva tiež k ochrane buniek pred oxidačným stresom a na normálnu funkciu imunitného systému.


Alavis Maxima Bestier Tribulus 60 kapslí
22,80 €

Novinka

ALAVIS MAXIMA BESTIER TESTOSTERÓNOVÉ 60 kapslí Bestier – produkty označené veľkým B (Bestier) obsahujú extrakty v najsilnejšej podobe tak, aby bol optimalizovaný obsah účinných látok.


Walmark Selezin ACE Complex 30 tbl.
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Produkt Selezin ACE Complex predstavuje unikátnu kombináciu selénu, zinku a vitamínov A, C a E pre zdravú pokožku, vlasy a nechty. Chráni bunky pred oxidatívnym stresom.


Algamo Algastin SHN 60 kapslí
34,40 €

Doplnok stravy pre ochranu buniek pred oxidatívnym stresom a správny rast vlasov, nechtov a správnu funkciu pokožky.


Akuna Aku4 complex 480 ml
38,40 €

Aku4 complex je komplexným produktom, v ktorom sa snúbi účinky dôležitých vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Je spoľahlivým distribútorom vitamínu C, ktorý je vynikajúcim antioxidantom a pôsobí pozitívne na množstvo procesov v tele. .


Slávka zelená 120 tabliet
13,90 €

Slávka zelená obsahuje celý rad stopových prvkov, ako je vápnik, fosfor, selén, draslík, sodík, zinok, jód, železo, rad solí, veľkú dávku vitamínov A, B1, B2, B6, niacín, kyselinu pantoténovú, B12, C, D1 , D3, E, aminokyseliny, steroly, nenasýtené omega-3 mastné kyseliny EPA, DHA, ETA, fosfolipidy,


Vieste group Hello Kitty + tetovanie 12x12 tbl zadarmo
14,80 €

Multivitamínové cukríky s pomarančovou príchuťou sú zdrojom 10 vitamínov a zinku. Cukríky sú potrebné pre deti v období rastu a k zvýšeniu imunity. Multivitamínové cukríky odporúčame užívať aktívnym deťom, ktorých pravidelná fyzická záťaž zvyšuje požiadavky na príjem týchto látok.