Synergia Indonal Man 90 kapsúl
21,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržiava normálnu hladinu mužských hormónov. Je to silný antioxidant.

Advance nutraceutics Prostalex 60 kapsúl
12,50 €

Prostalex obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty, močového mechúra a močových ciest.

Energy Renol 30 ml
21,60 €

Renol je bioinformačný prípravok so širokospektrálnym regeneračným účinkom je vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie.

Valavani SEMMAX 60 kapsúl na zväčšenie objemu spermií
38 €

Pre mužov, ktorí túžia po väčšom objeme spermií, silnejšom výstreku a chcú mať zdravšie spermie. Obsahuje látky s kladným vplyvom na spermatogenézu. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.

Pharma Activ Saw palmetto 50 kapslí
5,80 €

Saw palmetto podporuje normálne funkcie prostaty. Prispieva k normálnej funkcii močovej sústavy a funkciu reprodukčného systému. Pomáha podporovať rast vlasov.

Energy Artrin XXL 250 ml
51,50 € 48,10 €

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Artrin XXL s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska ovplyvňuje predovšetkým dráhu sleziny, troch žiaričov, žalúdka, dráhu počatia, tenkého a hrubého čreva, šľachosvalové dráhy pečene, močového mechúra a oblič

Salvia Paradise Vrbovka malokvetá kapsule
13,70 €

100% čistá Vrbovka malokvetá je zdrojom prospešných antioxidantov pre fungovanie našej prostaty, prirodzený priebeh menštruácie i menopauzy. Pôsobí tiež priaznivo na udržanie si zdravých dolných močových ciest a správneho trávenia. Bylinné kapsule vrbovky malokveté uľahčujú užívanie. .

Simply you DI-Prostan 30 kapslí
10,20 €

DI-Prostan pre zmiernenie príznakov spôsobené zväčšenou prostatou. Pre mužov so zväčšenou prostatou a jej prejavy: časté nočné močenie alebo pocit nedokonalého vymočení.

Salvia Paradise Sladké drievko korenie
4 €

100% čistá Sladké drievko rezaný koreň pre naše zdravé trávenie, imunitu, energiu, nervy, duševné zdravie, močové a dýchacie cesty, prostatu, pokožku. .

MedPharma Prostata formula 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
6,90 €

Produkt Prostata formula obsahuje najmä látky rastlinného pôvodu, vitamín E, selén a zinok. Žihľava dvojdomá, saw palmetto a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii močového ústrojenstva.

HerbaMedica Stearon 50g - prostata 100 tabliet
12,30 €

Stearon je úplne prírodného zloženia, určený pre podporu sexuálnej výkonnosti a udržanie hormonálnej aktivity u mužov. Obsiahnuté byliny priaznivo pôsobí na tvorbu testosterónu. Aktívne látky podporujú cirkuláciu krvi v oblasti genitálií, čo má priaznivý vplyv na erekciu.

Vito life Saw palmetto, 100 kapsúl
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Saw palmetto je nízko rastúce palma s plazivým kmeňom a vejárovitými listy. Rastie v juhovýchodných oblastiach Spojených štátov amerických, našli by sme ju najmä na Floride, kde tvorí často veľmi rozsiahle porasty.

Wolfberry Vrbovka vňať bylinný čaj 50 g
1,70 €

Vrbovka vňať bylinný čaj 50g Wolfberry. Vrbovka malokvetá bola ešte nedávno opomínanou liečivkou, teraz sa využíva predovšetkým pri urologických problémoch. Zbystriť by mali predovšetkým muži, môže byť totiž prevenciou prostaty.

Wolfberry Ľanový olej 250 ml
3,30 €

Ľanový olej Wolfberry 250 ml panenský v RAW kvalite je vynikajúcim zdrojom esenciálnych mastných kyselín. Za studena lisovaný panenský olej v RAW kvalite vhodný ako na konzumáciu, tak na kozmetické účely.

Valavani Andrimax 120 kapsúl
52 €

Andrimax 120 kapsúl. Unikátny produkt pre mužov, ktorých zaujíma zväčšenie penisu, podpora erekcie, lepšia sexuálna výdrž, intímne zdravie muža a lepší výkon. Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon.

Valavani RX plus 60 kapsúl na lepší sexuálny výkon
39 €

Produkt vyvinutý pre mužov. Obsahuje prírodné extrakty s kladným vplyvom na lepší sexuálny výkon, výdrž, podporu erekcie, intímne zdravie muža a dodanie viac energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

Salvia Paradise Vrbovka malokvetá AF tinktúra
5 €

100% čistá Vrbovka malokvetá vo forme tinktúry s 0% alkoholu. Vrbovka je zdrojom prospešných antioxidantov pre fungovanie našej prostaty, prirodzený priebeh menštruácie i menopauzy. Pôsobí tiež priaznivo na udržanie si zdravých dolných močových ciest a správneho trávenia.

Biomedica Prosgin forte 60 tob.
8,10 €

Prosgin forte obsahuje unikátnu kombináciu piatich extraktov z rastlín, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty a močových ciest. .

Elanatura Saw Palmetto - extract 330 mg - 60 kapslí
15 €

Saw Palmetto Extrakt obsahuje 350 mg extraktu z plodov v jednej kapsule. Balenie obsahuje 60 kapsúl vhodné pre vegetariánov. Saw Palmetto extrakt sa vyrába z plodov malej palmičky rastúce v Afrike a Južnej Amerike. Plody zo Saw Palmetto sú bohaté na mastné kyseliny a phytosteroly.

Salvia Paradise Ľanové semienko kapsule
11,80 €

100% čistej Ľanové semienko jemne mletej kapsule bohaté na antioxidanty pre naše trávenie, črevá, kontrolu hmotnosti, menopauzu, prostatu, srdce, hormonálne funkcie.

Salvia Paradise Vrbovka malokvetá mletá vňať 100g
5,50 €

100% čistá Vrbovka malokvetá je zdrojom prospešných antioxidantov pre fungovanie našej prostaty, prirodzený priebeh menštruácie i menopauzy. Pôsobí tiež priaznivo na udržanie si zdravých dolných močových ciest a správneho trávenia. Výhodou namletej vňati vrbovky je jednoduchá a rýchla príprava.

Synergia Indonal Man 120 kapsúl
31,50 €

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržuje normálnu hladinu mužských hormónov.

Valavani Crilex 120 kapsúl na oddialenie ejakulácie
44 €

Unikátny produkt vyvinutý pre mužov, ktorých zaujíma oddialenie ejakulácie, predčasná ejakulácia, zvýšenie sexuálneho výkonu, intímne zdravie muža , podpora erekcie a tvorba spermií. Výživový doplnok stravy navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon.

Wolfberry Žihľava bylinný čaj 50g
1,40 €

Žihľava bylinný čaj 50g Wolfberry. Žihľava dvojdomá vňať 50 g je známou liečivkou, z ktorej možno pripraviť čaj. Ten je známy tým, že čistí ľudský organizmus a posilňuje mnoho jeho funkcií. Zvonka sa nálev používa aj vo forme šampónov a vlasových balzamov.

Alavis MAXIMA TIME Lock 60 kapslí
21 €

ALAVIS MAXIMA TIME Lock je doplnok stravy pre aktívny životný štýl obsahujúci unikátnu zmes z aminokyselín, patentovanej zmesi Actiful® (z pomaranča a granátového jablka), D-ribózy a kotvičníku, ktorá prináša aktivitu a odďaľuje starnutie.

Allnature Prostata bylinný extrakt 60 pastiliek
12,70 €

Bylinná zmes – Prostata je zmes zinku a bylinných extraktov. Pomáha zlepšiť funkčnosť prostaty a posilňuje celkovú imunitu. Žihľava má pozitívne účinky a znižuje frekvencia močenia v noci.

Allnature Vrbovka vňať 50 g
2,10 €

Vrbovka vňať prispieva k normálnej funkcii prostaty, podporuje normálne fungovanie dolných močových ciest a pôsobí antioxidačne. Podporuje tiež normálne trávenie a pomáha pri redukcii telesnej hmotnosti. Priaznivo pôsobí aj na duševné zdravie, pomáha relaxovať a zlepšuje kvalitu spánku. .

For long life Prostatool 120 kapsúl
35,90 €

Látky obsiahnuté v PROSTATOOL môžu pomôcť pri rekonštrukcii prostaty a posilnenie močového systému, najmä močovej trubice.

Liftea Tekvica a kapucínka 30 kapsúl
7,30 €

Tekvica a kapucínky – Kombinácia extraktu zo semien štajerskej tekvice, kapucínky. Tekvica má priaznivý vplyv na správnu funkciu močových ciest a prostaty.

MedPharma Prostata formula 30 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
4,20 €

Produkt Prostata formula obsahuje najmä látky rastlinného pôvodu, vitamín E, selén a zinok. Žihľava dvojdomá, saw palmetto a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii močového ústrojenstva.

OnaPharm Fytoprost duo 90 tobolek
12,10 €

Fytoprost duo je doplnok stravy určený pre mužov po päťdesiatke. Je vytvorený kombináciou dvoch prírodných látok: extraktom zo Saw palmetto čiže palmy sabalové a poctivé dávky resveratrolu. Dávka resveratrolu v jednej tablete približne zodpovedá 8 fľašiam francúzskeho červeného vína.

Purus Meda PM Elixír na prostatu 60 tbl.
8,70 €

PM Elixír na prostatu je už niekoľko rokov obľúbeným doplnkom stravy pre mužov nad 40 rokov. Pôvodná receptúra ​​prípravku PM Elixír na prostatu je zosilnená účinkom ďalších extraktov zo zlatobyle, vrbovky a koreňa Maral.

Salvia Paradise Žihľava dvojdomá list
1,70 €

100% čistá Žihľava dvojdomá list pre naše močové cesty, cievy, srdce, kĺby, imunitu, prostatu, dýchacie cesty, kožu a predovšetkým pre našej vitalitu a osvieženie tela. .

Simply you DI-Prostan MODRÝ KÓD 90 kapsúl
18,60 €

Novinka

DI-Prostan MODRÝ KÓD je účinný prípravok pre zmiernenie príznakov spôsobené zväčšenou prostatou. Pre normálnu funkciu močového ústrojenstva. Pre menej vstávanie počas noci. Pre mužov so zväčšenou prostatou a jej prejavy: časté nočné močenie alebo pocit nedokonalého vymočení.