Enzympro RegulatPro BIO 350 ml-15%
49,40 € 41,50 €

Akcia

Regulatpro® BIO je kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok stravy na podporu procesov biologickej regulácie.

Rosenpharma Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tabliet
4 €

Rosen Odkyselující nápoj je vyvážená minerálna zmes bez obsahu fosfátov. Dopĺňa zásadotvorné látky, odkysľuje a detoxikuje organizmus, bez fosfátov. Doplnením vyvážené minerálne zmesi sa obnovuje v tele rovnováha medzi kyselinami a zásadami a udržuje stály pomer medzi ich tvorbou a vylučovaním. .

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
51,50 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .

Salvia Paradise Ženšen päťlistý HQ Thajsko list
19,10 €

100% čistý Ženšen päťlistý HQ list – Jiaogulan Thailand (Thajsko) vysokej kvality (HQ) pre zdravie našej imunity, pečene, žalúdka, srdca, ciev a predovšetkým pre našej pH rovnováhu. .

Clinex H2Out FORTE 40 + 10 kapsúl
24 €

H2Out FORTE je prírodný produkt na odvodnenie organizmu. Je to doplnok stravy, ktorý obsahuje fit kombináciu piatich prírodných rastlinných látok obohatenú kofeínom. Extrakt žihľavy dvojdomej prispieva k normálnej činnosti obličiek, tj. K vylučovaniu vody z organizmu.

Gouttool 120 tabliet
39,30 €

Novinka

GOUTTOOL na DNU. Látky obsiahnuté v GOUTTOOL môžu redukovať acidifikácii organizmu a odstrániť a rozpustiť prebytočnú kyselinu močovú, vrátane sedimentov vo forme krystalin na povrchu kĺbov. .

Herbo Medica Protopan® pH balance 285 g
15,60 €

Protopan® pH balance je výživový doplnok určený na udržanie optimálneho pH organizmu, čo je okrem iného dôležité pre normálnu funkciu pokožky a imunitného systému. .

Natural Medicaments PH Mineral Balance 60 tabliet
13 € 12,70 €

Vyvážená kombinácia minerálov, ktoré prispievajú k elektrolytické rovnováhe v rámci homeostázy a teda k udržaniu správnej hladiny dôležitých iónov, ako sú sodné, draselné, horečnaté a ďalšie.