Prípravky na prekyslenie organizmu, pH rovnováhu

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na prekyslenie organizmu, ph rovnováhu. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na prekyslenie organizmu, ph rovnováhu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na prekyslenie organizmu, ph rovnováhu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Rosenpharma Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tabliet
1x

Rosenpharma Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tabliet

4,60 €

Rosen Odkyselující nápoj je vyvážená minerálna zmes bez obsahu fosfátov. Dopĺňa zásadotvorné látky, odkysľuje a detoxikuje organizmus, bez fosfátov. Doplnením vyvážené minerálne zmesi sa obnovuje v tele rovnováha medzi kyselinami a zásadami a udržuje stály pomer medzi ich tvorbou a vylučovaním.

Partner: Vivantis
PH balance 285 g
2x

PH balance 285 g

22,30 €

Protopan® pH balance je výživový doplnok určený na udržanie optimálneho pH organizmu, čo je okrem iného dôležité pre normálnu funkciu pokožky a imunitného systému. .

Partner: Vivantis
Clinex H2Out FORTE 40 + 10 kapsúl
2x

Clinex H2Out FORTE 40 + 10 kapsúl

29,80 €

H2Out FORTE je prírodný produkt na odvodnenie organizmu. Je to doplnok stravy, ktorý obsahuje fit kombináciu piatich prírodných rastlinných látok obohatenú kofeínom. Extrakt žihľavy dvojdomej prispieva k normálnej činnosti obličiek, tj. K vylučovaniu vody z organizmu.

Partner: Vivantis