Dr. Müller Tea Tree Oil intímna umývacia pena 100 ml
4,80 €

Tea Tree Oil intímna umývacia pena s olejom z čajovníka austrálskeho je určená na šetrné intímnej hygiene a zároveň prispieva k odstráneniu nežiaducich organizmov z povrchu kože a slizníc. Obsahuje zložky olivového a kokosového oleja, ktoré zabraňujú vysúšaniu pokožky.

Omega Pharma Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml
6,80 €

Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami a mierne zásaditým pH je špeciálna umývacia emulzia pre intímnu hygienu žien, ktorá prináša úľavu pri diskomfortu spôsobenom kvasinkovou infekciou ako je svrbenie, pálenie a podráždenie intímnych partií.

Idelyn Beliema Expert krém 30 ml
7,60 €

Beliema Expert krém je jemná pěnová emulze pro intimní hygienu s antimikrobiální látkou a ochrannou složkou BioEcolia® – antimikrobiální látka zastavuje růst bakterií a kvasinek, BioEcolia® obnovuje přirozenou mikroflóru.

Yes Vaginálne zvlhčovač 100 ml
14,90 €

Yes vaginálna zvlhčovač vhodný pre ženy trpiace vaginálne suchosťou, svrbením a podráždením v dôsledku stenčenie a zmrštenie vaginálnej tkaniva, tzv. Vaginálne atrofiou.

Omega Pharma Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml
6,30 €

Lactacyd Pharma Upokojujúci, ktorý je obohatený o upokojujúci výťažok z modrej sedmokrásky, pomáha zmierniť príznaky vaginálneho diskomfortu ako je podráždenie, svrbenie a začervenanie.

Omega Pharma Lactacyd Pharma Senzitívny 250 ml
5,80 €

Lactacyd Pharma Senzitívny predstavuje špeciálnu starostlivosť pre citlivú a ľahko podráždenú sliznicu intímnych partií s extrémne jemným a neparfumovaným zložením.