U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na kvasinky. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na kvasinky doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na kvasinky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Advance nutraceutics Candix 60 kapsúl

Advance nutraceutics Candix 60 kapsúl

15,70 €

Doplnok stravy Candix je prírodný produkt, vo forme kapsúl. Obsahuje kyselinu kaprylová, Lactobacillus acidophilus a vitamín C. Ďalej Candix obsahuje vysoké množstvo živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Neobsahuje laktózu, mliečnu bielkovinu ani lepok.

Partner: Vivantis
Yes Vaginálne zvlhčovač 100 ml

Yes Vaginálne zvlhčovač 100 ml

17,60 €
17,30 €

Yes vaginálna zvlhčovač vhodný pre ženy trpiace vaginálne suchosťou, svrbením a podráždením v dôsledku stenčenie a zmrštenie vaginálnej tkaniva, tzv. Vaginálne atrofiou.

Partner: Vivantis
Dr. Müller Tea Tree Oil intímna umývacia pena 150 ml
1x

Dr. Müller Tea Tree Oil intímna umývacia pena 150 ml

6,30 €

Tea Tree Oil intímna umývacia pena s olejom z čajovníka austrálskeho je určená na šetrné intímnej hygiene a zároveň prispieva k odstráneniu nežiaducich organizmov z povrchu kože a slizníc. Obsahuje zložky olivového a kokosového oleja, ktoré zabraňujú vysúšaniu pokožky.

Partner: Vivantis