Energy Gynex 30 ml

Energy Gynex 30 ml

Hodnotenie: 5
21,60 €

Gynex je bioinformačný prípravok so širokospektrálnym regeneračným účinkom, ktorý je vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštálterapie a biorezonancie.

Pharma Activ Kudzu 60 kapsúl
10,90 € 10,20 €

Kudzu je doplnok stravy, ktorý aktivizuje detoxikačné procesy v organizme. Súčasne napomáha pri menopauze.

Purus Meda PM Estromenox 30 tbl.
9,20 €

Doplnok stravy PM Estromenox obsahuje prírodné fytoestrogény doplnené koenzýmom Q10, fermentovaným včelím peľom perga a extraktom zo zrniečok hrozna. Tieto látky sú vhodné pre ženy s intoleranciou syntetických hormonálnych prípravkov pri menopauze a postmenopauze.

Valavani Femm Passion libido 60 kapsúl na zvýšenie libida
28 €

Obľúbený produkt vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré túžia po zvýšení libida, hormonálnej rovnováhe, po ľahšom dosiahnutí orgazmu, intímnom zdraví ženy, dodaniu energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.

Simply you Ive InkontinStop 60 tob. + 15 tob. ZADARMO
24,60 €

IVE® je prírodný doplnok stravy, ktorý svojimi vlastnosťami pomáha spomaľovať prirodzené zmeny na močovom ústrojenstve ženy a užíva sa pri nechcenom úniku moču – inkontinenciu. Je určený ženám v premenopauze a menopauze.

Natural Medicaments Maca čierna 100 tob.
15,30 €

Maca čierna je rastlina, ktorej koreň má vysoký obsah minerálnych látok, predovšetkým vápnika a horčíka, fosforu, železa a jódu. Táto tradičná bylina z Ánd je pestovaná na náhorných plošinách stredného Peru.

Salvia Paradise Vrbovka malokvetá kapsule
13,70 €

100% čistá Vrbovka malokvetá je zdrojom prospešných antioxidantov pre fungovanie našej prostaty, prirodzený priebeh menštruácie i menopauzy. Pôsobí tiež priaznivo na udržanie si zdravých dolných močových ciest a správneho trávenia. Bylinné kapsule vrbovky malokveté uľahčujú užívanie. .

Wolfberry Maca prášok BIO 250 g
6,40 €

Maca prášok BIO 250g Wolfberry novo v papierovej dóze je vyrobený z liečivé byliny, ktorá sa radí k superpotravinám. Podporuje vitalitu, plodnosť a sexualitu. Produkt je v BIO kvalite.

HerbaMedica Matrika 50g - menštruačné komfort 100 tabliet
12,30 €

Matrika je produkt úplne rastlinného zloženie obsahujúce komplex bylín podporujúca funkcie ženského reprodukčného systému. Obsiahnutý alchemilka všeobecný prispieva k pohodliu počas menštruácie a období klimaktéria. .

Blue Step Bio Materská kašička 60 kapsúl
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Materská kašička má rad pozitívnych účinkov na ľudské zdravie, pretože obsahuje vitamíny A, C, D, B1, B3, B5, B6, B7, B8 a B12, železo, draslík, chróm, mangán, 20 aminokyselín alebo kyselinu nukleovú, ktorá podporuje bunkovú regeneráciu.

OnaPharm Fytofem harmony + control 30 tablet
8,30 €

Fytofem harmony + control je prípravok pre ženy po štyridsiatke. Pomáha vrátiť komfort a harmóniu aj v období menopauzy. Komplex prírodných látok, minerálov a vitamínov pre ženu 40+. .

Wolfberry Materská kašička 20 ml
5,60 €

Materská kašička 20 ml Wolfberry. Jeden z včelích pokladov v našej ponuke je aj materská kašička (royal jelly) s obsahom celého radu nevyhnutných látok.

Wolfberry Včelí chlieb Perga 100 g
10,50 €

Včelí chlieb Perga 100 g Wolfberry je z pohľadu výživy najzaujímavejšie zo všetkých včelích produktov. Kombinuje výnimočné vlastnosti včelieho peľu i medu a patrí medzi mimoriadne komplexné potraviny.

Rimbaba 40 tabliet

Rimbaba 40 tabliet

Hodnotenie: 5
5,50 €

Margarétka Řimababa (obyčajná všeobecná) je bylina, ktorej liečivé účinky sú známe už mnoho desaťročí. V tradičnom ľudovom liečiteľstve je hojne využívaná. V rastline bola identifikovaná celá rada látok, medzi najdôležitejšie patrí parthenolidy, artemorin, chrysanthenyl acetát, pyrethrin, melatonín.

Wolfberry Vrbovka vňať bylinný čaj 50 g
1,70 €

Vrbovka vňať bylinný čaj 50g Wolfberry. Vrbovka malokvetá bola ešte nedávno opomínanou liečivkou, teraz sa využíva predovšetkým pri urologických problémoch. Zbystriť by mali predovšetkým muži, môže byť totiž prevenciou prostaty.

Wolfberry Ľanový olej 250 ml
3,30 €

Ľanový olej Wolfberry 250 ml panenský v RAW kvalite je vynikajúcim zdrojom esenciálnych mastných kyselín. Za studena lisovaný panenský olej v RAW kvalite vhodný ako na konzumáciu, tak na kozmetické účely.

Salvia Paradise Vrbovka malokvetá AF tinktúra
5 €

100% čistá Vrbovka malokvetá vo forme tinktúry s 0% alkoholu. Vrbovka je zdrojom prospešných antioxidantov pre fungovanie našej prostaty, prirodzený priebeh menštruácie i menopauzy. Pôsobí tiež priaznivo na udržanie si zdravých dolných močových ciest a správneho trávenia.

Allnature Malinovník list 50 g
2,10 €

Malinovník list je ideálny pomocník pri problémoch so zadržiavaním vody v organizme. Ďalej pomáha udržať komfort pred a počas menštruácie alebo menopauzy. V neposlednom rade podporuje normálny trávenie. .

OnaPharm FytoFEM ICONTI forte 90 tabliet
22,90 €

FytoFEM ICONTI forte pomáha vďaka vysokému obsahu prírodných estrogénov a extraktu zo štajerskej tekvice obnoviť normálnu funkciu močového ústrojenstva. Extrakt z ploštičníka hroznatého (s obsahom fytoserotoninu) pomôže vrátiť stratenú duševnú pohodu a rovnováhu. .

Synergia INDONAL FORTE 90 kapslí
32,20 €

Indonal Forte napomáha udržiavať zdravú hladinu ženských pohlavných hormónov, chráni tkanivo prsníkov a maternice, zvyšuje imunitu a očisťuje. Priaznivo pôsobí a posilňuje hormonálne závislé tkaniva. Má blahodárny účinok na hormonálnu rovnováhu žien.

Liftea Šalvia + yzop 30 kapsúl
5,80 €

Šalvia + yzop – Kombinácia extraktu z vňate šalvie a yzopu. Podporuje udržanie normálnej miery potenie a má priaznivý vplyv na hormonálnu rovnováhu a pohodu žien v období menopauzy. .

Salvia Paradise Ľanové semienko kapsule
11,80 €

100% čistej Ľanové semienko jemne mletej kapsule bohaté na antioxidanty pre naše trávenie, črevá, kontrolu hmotnosti, menopauzu, prostatu, srdce, hormonálne funkcie.

Salvia Paradise Šatavari - Špargľa BIO kapsule
15,10 €

100% čistej Šatavari koreň kapsule v BIO kvalite predovšetkým pre ženské i mužské pohlavné funkcie a orgány, plodnosť, močové cesty, duševnú pohodu, vitalitu, spánok a zvládanie stresu, ale aj pre zdravie nášho srdca, ciev, menštruáciu, menopauzu.

Salvia Paradise Vrbovka malokvetá mletá vňať 100g
5,50 €

100% čistá Vrbovka malokvetá je zdrojom prospešných antioxidantov pre fungovanie našej prostaty, prirodzený priebeh menštruácie i menopauzy. Pôsobí tiež priaznivo na udržanie si zdravých dolných močových ciest a správneho trávenia. Výhodou namletej vňati vrbovky je jednoduchá a rýchla príprava.

A. Vogel Menosan Salvia - extrakt zo šalvie 3400 mg 30 tabliet
13 €

Menosan Salvia-extrakt z šalvie je doplnok stravy obsahujúci extrakt šalvie lekárskej (Salvia officinalis). Šalvia lekárska prispieva k normálnej sekrécii potu. Prispieva ku komfortu v období menopauzy. Podporuje zdravé trávenie. .

Akuna AkuFEM BALANCE 60 kapslí
17,70 €

AkuFEM BALANCE priaznivo pôsobí na hormonálnu rovnováhu ženy v období klimaktéria aj po ňom a je určený tiež všetkým ženám bez rozdielu veku, ktoré trápia vaginálne mykózy.

Allnature Fenikel plod 80 g
2,10 €

Fenikel plod má schopnosť podporovať tvorbu mlieka počas dojčenia. Pomáha ženám dosiahnuť komfortu pred a počas menštruácie, prípadne aj počas menopauzy. Zároveň podporuje normálny trávenie, posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a pôsobí antioxidačne. .

Allnature Malinovník list 250 g
9,70 €

Malinovník list je ideálny pomocník pri problémoch so zadržiavaním vody v organizme. Ďalej pomáha udržať komfort pred a počas menštruácie alebo menopauzy. V neposlednom rade podporuje normálny trávenie.

BUSTINOL kapsule 90 ks
38 €

Novinka

Prípravok Bustinol je prírodná zmes liečivých bylín a extraktov, ktoré sa už tradične využívali v prírodných produktoch pre ženy. Vyvinutá zmes bylín predstavuje prirodzenú cestu k väčšiemu, pevnejšiemu poprsie a hormonálnej rovnováhe v začiatku menopauzy a priebehu klimaktéria u žien.

Epigemic Genistein Epigemic® 30 kapslí
14,20 €

Genistein Epigemic ® vďaka svojim pozitívnym účinkom vám pomôže zvládnuť nepríjemné príznaky období menopauzy, podporí vašu vitalitu a pomôže udržať v kondícii vaše kosti a cievy. Žiadna žena nevíta menopauzu s otvorenou náručou.

Goldim Formula Šalvia, 60 kapslí
4,60 €

Šalvia lekárska je osvedčenou, tradične hojne využívanou bylinou, ktorá je vyhľadávaná nielen v horúcom letnom počasí, kedy sa nadmerne potíme. Mikronizovanú šalvia so selénom vo Formule Šalvia môžete užívať podľa potreby a odporúčaného dávkovania v priebehu celého roka.

HerbaMedica Menofin - hormonálna rovnováha, 100 tbl.
12,30 €

Kombinácia 5 bylín v Menofin napomáha udržať hormonálnu rovnováhu u žien v období menopauzy. Kombinácia bylín upokojuje nervový systém a mierni príznaky charakteristické pre obdobie klimaktéria, ako je nervozita, návaly tepla, chladu a potenie.

OnaPharm Fytofem harmony + control 90 tabliet
22,60 €

Fytofem harmony + control je prípravok pre ženy po štyridsiatke. Pomáha vrátiť komfort a harmóniu aj v období menopauzy. Komplex prírodných látok, minerálov a vitamínov pre ženu 40+. .