U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na kliešte. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na kliešte doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na kliešte alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Docteur Valnet Tegarome hojivá dezinfekcia BIO (Objem 15 ml)

Docteur Valnet Tegarome hojivá dezinfekcia BIO

13,90 €

Prvá pomoc pri menších odreninách, popáleninách, uhryznutie a uštipnutie, na modriny a hrče, na pľuzgiere. Prirodzená regenerácia buniek epidermy, všeobecná starostlivosť o pokožku.

Partner: Vivantis
Pinzeta ALFA na kliešte 1 ks

Pinzeta ALFA na kliešte 1 ks

2,30 €

Pinzeta ALFA na kliešte – Kliešte sú dnes plné lesy. Je teda pravdepodobné, že až sa naplno rozbehne hubárska a rekreačné sezóna, prinesiete si niektoré domov vy, alebo napríklad váš pes.

Partner: Vivantis
Pinzeta ALFA na kliešte SADA s antibakteriálne. obrúsky

Pinzeta ALFA na kliešte SADA s antibakteriálne. obrúsky

2,40 €

Pinzeta ALFA na kliešte SADA s antibakteriálne. obrúsky Pinzeta ALFA na kliešte – Kliešte sú dnes plné lesy. Je teda pravdepodobné, že až sa naplno rozbehne hubárska a rekreačné sezóna, prinesiete si niektoré domov vy, alebo napríklad váš pes.

Partner: Vivantis
OVONEX BIO Tea Tree Oil 100% 25 ml

OVONEX BIO Tea Tree Oil 100% 25 ml

9,70 €

BIO Tea Tree Oil 100% je veľmi svetlo hnedý esenciálny olej s čerstvou gáfrovú vôňou. Získava sa destiláciou z listov kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia), ktorého domovinou je severovýchodné pobrežie štátu Nový Južný Wales v Austrálii. Z jednej tony listov sa vyrobí iba 10 l oleja.

Partner: Vivantis
Energy Tick-a-tack - prírodný repelent 50 ml

Energy Tick-a-tack - prírodný repelent 50 ml

13,90 €

Tick-a-tack je čisto prírodný repelent bez obsahu škodlivých chemikálií. Obsahuje vybrané esencie fenikla, mäty, eukalyptu, gáfru, citronely, pelargónie a najmä tomkovice vonné. Vytvára prirodzenú ochranu pred komármi a kliešťami. Má príjemnú vôňu, je jemný k pokožke a šetrný voči prírode.

Partner: Vivantis