U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na ďasná. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na ďasná doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na ďasná alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Vermione Balíček na opary

Vermione Balíček na opary

17,75 €

Vermione Gel 50 ml + Vermione Gel mini 5 ml Pri výskyte oparu v akomkoľvek štádiu sa osvedčuje nanášanie Vermione Gelu niekoľkokrát denne. Prítomnosť lysoxinu a ostatných aktívnych látok zabezpečuje účinné potlačenie prejavov herpesu a akné.

Pharma Nord Bioaktívny Selén + Zinok FORTE 30 tablet

Pharma Nord Bioaktívny Selén + Zinok FORTE 30 tablet

9,30 €

Bioaktívny Selén + Zinok FORTE Obsahuje selén organicky viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) spolu s vitamínom A, B6, C, E a zinkom pre normálnu funkciu imunitného systému a ochranu pred oxidačným stresom. Prispieva k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Prispieva k normálnej fuknciu zraku.

Partner: Vivantis
Allnature Kotvičník vňať 40 g
1x

Allnature Kotvičník vňať 40 g

2,70 €

Kotvičník vňať má priaznivý vplyv na normálnu funkciu pohlavných orgánov a hormonálnej aktivity všeobecne. Podporuje však aj zdravie ústnej dutiny a prispieva k udržaniu zdravej pokožky. Prospieva tiež močovej sústave.

Partner: Vivantis