Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 7179006

Vitapur Family AloeVera ClimaFill celoročná prikrývka 200x200 cm

Vitapur Family AloeVera ClimaFill celoročná prikrývka 200x200 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vitapur Family AloeVera ClimaFill je mäkká celoročná prikrývka plnená modernými vláknami, ktoré jej dodávajú objem a mäkkosť a zároveň zvyšujú priedušnosť. Prikrývka je vhodná pre teploty v spálni od 19 °C do 23 °C. Má rozmery 200×200 cm a možno ho prať v práčke a sušiť v sušičke. Celý popis
63,98 €
Tovar od: Vitapur
63,98 €
Doprava zadarmo

5.10.2023 - 6.10.2023 na vašej adrese

Popis

VŠETKY SEZÓNNE VÝHODY – Príjemná a mäkká výplň Vitapur Aloe Vera ClimaFill je vyplnená vysokokvalitnými mikrovláknami, ktoré zabezpečujú mäkkosť a objem prikrývky a zároveň umožňujú výnimočnú priedušnosť, aby ste mali ešte lepší a predovšetkým suchý spánok. O väčšie pohodlie sa stará esencia z aloe vera, ktorá má priaznivý účinok na citlivú pokožku.

PERFEKTNÁ PRIKRÝVKA NA CELOROČNÉ POUŽÍVANIE – Vďaka moderným mikrovláknam ClimaFill vás výplň prikrývky príjemne zahreje v chladnejších mesiacoch a ochladí v letných mesiacoch. Vďaka tomu je prikrývka ideálna na pokojný spánok vo všetkých ročných obdobiach – pri teplotách v spálni medzi 19–23 °C.

VÝPLŇ CLIMAFILL PRE VEĽKÝ OBJEM A MÄKKOSŤ – Prikrývka je vyrobená z mäkkých a k pokožke šetrných mikrovlákien, ktorých štruktúra vytvára stovky vzduchových vreciek, ktoré zväčšujú objem prikrývky, čím sa stáva ešte luxusnejšou a mäkšou. Sofistikované a vysokokvalitné mikrovlákna sú dobrou alternatívou k prírodným materiálom, ponúkajú dostatočnú hrejivosť a mäkkosť a zároveň umožňujú jednoduchú údržbu prikrývky z tohto typu materiálu.

ALOE VERA ESSENCIA PRE SPOKOJNÝ SPÁNOK – Tkanina prikrývky je obohatená o aloe vera, ktoré je známe svojimi viac ako 200 prospešnými zložkami. Okrem antibakteriálnych a antistresových účinkov jeho aminokyseliny účinne upokojujú pokožku náchylnú na alergie a dodávajú pocit hebkosti.

PRANÝ POVLAK PRE HYGIENU A ČISTOTU – Prikrývku možno prať pri 60 °C, aby sa zachovala najvyššia úroveň čistoty a hygieny. Prikrývka je preto vhodná aj pre tých najcitlivejších ľudí, astmatikov a alergikov. Po vypraní prikrývku dobre pretrepte, narovnajte a dôkladne vysušte na rovnom povrchu. Prikrývka je vhodná aj na sušenie v sušičke.

Podrobnosti o

  • Typ prikrývky: celoročná, teploty medzi 19–23 °C.
  • Poťahová látka: 100 % mikrovlákno.
  • Výplň: 100% mikrovlákno ClimaFill; 350 g/m2.
  • Prateľné: áno, plne prateľné pri 60 °C.
  • Vhodné na sušenie v bubnovej sušičke: áno.
  • Vhodné pre alergikov: áno.
  • Certifikát OEKO-TEX: áno, Standard 100.
  • Rozmery: 140 × 200 cm, 200 × 200 cm.