2G Lipov Prikrývka Clivia 135 x 200 cm

2G Lipov Prikrývka Clivia 135 x 200 cm

Nadýchanú prikrývku Clivia+ 95 °C s elegantným prešitím môžete používať po celý rok. Prikrývka má strednú hrejivosť. Výplň tvorí polyesterové duté konjugované vlákno, zaisťujúce skvelú tepelnú izoláciu a bráni usadzovaniu alergénov a roztočov. Celý popis
37,99 €
Vrátane DPH
36,10 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 799101

Popis

2G Lipov Prikrývka Clivia

Vysoký hygienický štandard umožňuje použitie lôžkovín aj v nemocniciach či hoteloch, kde sú na hygienickú nezávadnosť kladené tie najvyššie nároky.

  • Pranie až na 95 °C
  • Príjemný povrch zo zmesi bavlny a polyesteru
  • Vhodné aj pre alergikov.
  • Samozrejmosťou je certifikát zdravotnej nezávadnosti Öko tex a Textilného skúšobného ústavu.
  • Rozmer: 135 × 200 cm.
  • Váha: 1000 g.

Clivie+ 95°C

Rad výrobkov Clivia+ 95 °C je vyvinutý pre všetkých, ktorí majú zvýšené nároky na hygienu lôžka. Používa sa najmä pre deti, alergikov, seniorov alebo pre tých, ktorí považujú hygienu lôžka za úplne zásadnú. Lôžkoviny sú vyrobené z dutých konjugovaných vlákien, takže sú vzdušné, skvele tepelne izolujú a bránia tiež zadržiavanie roz-točov a alergénov.

Povrchová látka je vyrobená zo zmesi bavlny a polyesteru. Jej extra trvanlivé prevedenie umožňuje pranie na teplote 95 °C, vďaka ktorej sa z lôžka zahubia všetky baktérie, plesne a nečistoty.

Značka 2G Lipov

Český výrobca s dlhoročnou tradíciou. Prikrývky a vankúše vyrába pre domáci trh pod značkou 2G aj subdodáva-teľsky pre renomované európske značky. Ponúkané výrobky nesú označenie „Český výrobok“ a sú certi-fikované štátom autorizovanou skúšobňou ITC Zlín (Inštitút pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a TZÚ (Textilnom skúšob-ným ústavom v Brne).
alt
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: