APC Essantial SurgeArrest, přepěťová ochrana, 5 zásuvek, 2xUSB

APC Essantial SurgeArrest, přepěťová ochrana, 5 zásuvek, 2xUSB

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prepäťová ochrana s vypínačom vhodná na ochranu domácich elektrických spotrebičov a ďalšej kancelárskej techniky, 5× chránená klasická zásuvka, ochrana do maximálneho energetického rázu 918J, 2× nabíjací 2.4A USB porty, dĺžka kábla 1.83 metra. Celý popis
Partner: CZC.cz
28,54 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067861740

Popis

APC Essential SurgeArrest

Kompaktná prepäťová ochrana od spoločnosti APC je určená pre počítače a ďalšie domáce elektronické spotrebiče (televízie, videorekordéry, Hi-Fi sústavy a pod.) a ďalšiu kancelársku techniku. Prepäťová ochrana chráni pripojené prístroje proti neočakávaným prúdovým a napäťovým rázom, šíriacich sa po elektrických vodičoch.

Za akých situácií prepäťovú ochranu oceníte

Všeobecne rozšíreným faktom býva, že prepäťová ochrana je najviac potrebná pri búrkach, kedy hrozí nebezpečenstvo úderu bleskom a následné šírenie vzniknutého prepätia po elektrickom vedení. Áno je pravdou, že priame zasiahnutie objektu alebo aj blízky bleskový výboj v najbližšom okolí môže poškodiť pripojené elektronické prístroje. Prepätie, ale môže vzniknúť aj od zle zapojeného alebo rozbitého prístroja zapojeného do elektrickej siete a preto než kupovať znova krehké elektronické prístroje, môžete znížiť toto nebezpečenstvo zakúpením kvalitnej prepäťovej ochrany.

Aké prístroje a koľko môžem pripojiť

Prepäťová ochrana je vybavená 5 zásuvkami Francúzskeho / Belgického typu a vďaka tomu budete môcť pripojiť dostatočné množstvo domácich spotrebičov, ako sú počítače, notebooky, a ďalšia kancelárska technika alebo najrôznejšie elektrospotrebiče. Tento model je navyše vybavený 2× USB nabíjacími portami s prúdom 2.4A.

Kľúčové vlastnosti

Zariadenie je vybavené praktickým vypínačom. Vaše spotrebiče budú chránené proti energetickému rázu 918J. Potlačenie šumu v rozsahu 100 kHz až 10 MHz je 40dB. Dĺžka kábla je štandardná 1.83 metra.

Rozmery výrobku sú 56 × 370 × 73 mm.