Baula Ekologické tablety na pranie s aktívnym kyslíkom 20 ks

Baula Ekologické tablety na pranie s aktívnym kyslíkom 20 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Baula tablety na pranie s aktívnym kyslíkom sú moderné a inovatívne ekologické tablety na pranie, vhodné na všetky druhy odevov, špeciálne vytvorené na pranie doma. Vhodné na pranie bieleho i farebného prádla. Celý popis
12,20 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 4 kusy

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058244805

Popis

Baula tablety na pranie s aktívnym kyslíkom sú moderné a inovatívne ekologické tablety na pranie, vhodné na všetky druhy odevov, špeciálne vytvorené na pranie doma. Vhodné na pranie bieleho i farebného prádla. Ich prírodné zloženie s organickými kyselinami, prírodnými bielidlami, aktívnym kyslíkom a povrchovo aktívnymi látkami zaručuje vysokú praciu schopnosť. Bielizeň je čistá, svieža a jemná. U bieleho prádla aktívny kyslík pomáha dlhodobo udržať bielizeň žiarivo bielu.

90% prírodné zloženie, vegan, Ecocert certifikát. Ochrana detí a zvierat.

Udržujte tablety mimo dosahu detí a zvierat. Tablety obsahujú Bitrex, neškodnú látku horkej chuti. Ak by sa dieťa alebo zviera pokúsilo tabletu zjesť, Bitrex vďaka svojej horkej chuti zaručí okamžité vypľutie.Zloženie:

<5% aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky,> 30% kyslíkového bielidla, <5% parfum. 90% všetkých zložiek je prírodného pôvodu.

Ako používať:

Vložte 1 tabletu priamo do bubna práčky. Vždy používajte celú tabletu, nikdy ju nedeľte na časti na viac praní. Chráňte pred vlhkom, uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Ak sú na prádle odolné škvrny, pred praním ich ošetrite odstraňovačom škvŕn, olivovým alebo žlčovým mydlom.

Balenie:

20 ks

Upozornenie:

Môže spôsobiť podráždenie pokožky očí. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Pred použitím si prečítajte etiketu. Používajte ochranné rukavice. Po zasiahnutí očí opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc.