U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie potreby do pôrodnice. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie potreby do pôrodnice doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie potreby do pôrodnice alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

-31%
Prsné vložky - 60 ks

Prsné vložky - 60 ks

6,30 €
4,30 €

Absorpčné a jemné vložky určené pre ženy počas laktácie. Absorbujú prebytočnú tekutinu a dávajú pocit čistoty a hygieny. Chráni spodnú bielizeň a odev pred nečistotami. Vyrobené z mäkkých vlákien, takže nespôsobujú podráždenie kože. Ideálne pre normálne a špeciálne podprsenky, pre dojčiace ženy.

Partner: Vivantis
MoliCare Pôrodnícke vložky Samu, Mini 20 ks

MoliCare Pôrodnícke vložky Samu, Mini 20 ks

2,60 €

Pôrodnícke vložky Samu pre hygienu v šestonedelí sú pre mamičku veľmi šetrné najmä kvôli absencii fólie a lepiacej pásky. Zaisťujú teda optimálny prísun vzduchu k pokožke a tým znižujú riziko vzniku infekcie. Pokožka teda môže úplne voľne dýchať.

Partner: Vivantis
Dynasit U - tehotenský, popôrodný a kojenecký vankúš MIXED

Dynasit U - tehotenský, popôrodný a kojenecký vankúš MIXED

27,90 €

Unikátny nafukovací multifunkčný vankúš pre mamičky a ich bábätko. Uľavuje od bolestivého sedu priamo po pôrode. V tehotenstve pôsobí prevenčne proti komplikáciam (hemoroidy, inkontinencia, iné). Bábätku poskytuje neocenitelné benefity a mamičkám uľahčuje nutné a rutinné aktivity s dieťatkom.

Partner: MLAD s.r.o.