Kód: 871067

Ceresit STOP Vlhkosti Aero 360° prístroj + 1 tableta

Ceresit STOP Vlhkosti Aero 360° prístroj + 1 tableta

Ceresit STOP vlhkosti Aero 360 ° s tabletou navyše je unikátny systém pre príjemnejšie ovzdušie bez vlhkosti. Atraktívny dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru. Systém cirkulácie vzduchu pre skutočne silný účinok. Revolúcia v pohlcovaní vlhkosti. Celý popis
15,90 €
Tovar od: MALL
15,90 €
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu

Už zajtra na výdajnom mieste
4.4.2023 na vašej adrese

Získajte možnosť vrátenia tovaru do 2 mesiacov po nákupe

Získajte možnosť vrátenia nepoškodeného tovaru do 2 mesiacov po nákupe. Pre viac informácií o službe, prejdite do sekcie „Všetko o nákupe“.

Popis

Ceresit Stop vlhkosti Aero 360 ° + 1 tableta naviac

  • Revolúcia v pohlcovanie vlhkosti: nový systém spoločnosti Henkel optimalizuje vzdušnú vlhkosť prostredníctvom 360° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizáciu pachu.
  • Unikátna 360 ° cirkulácia vzduchu: systém AERO 360° funguje na fyzikálnom princípe – čím väčší je kontakt tablety so vzduchom, tým väčší je jej absorpčný účinok.
  • Aerodynamický tvar prístroja má unikátny 360° vzdušný otvor na prúdenie vzduchu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo a skrz tabletu.
  • Ultraabsorpčné tablety majú členitý tvar vďaka ktorému je kontaktná plocha tablety so vzduchom väčšia, čím sa zvyšuje účinnosť pohlcovania o 40%.
  • Rozmery prístroja: výška 24,2 cm, šírka 24 cm, hĺbka 13 cm.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: