TORO Poháre Mason s viečkom a slamkou Ovocie 450 ml 4 ks
7,76 € 6,96 €

Akcia

Poháre na miešané nápoje i osviežujúce fresh džúsy. Skrutkovacie viečko spoločne so sacou slamkou potláča prípadné vyliatie. Silné ucho, vďaka ktorému ju budete mať ihneď v ruke a zároveň si nebudete vychladený nápoj toľko ohrievať. Toro Poháre Mason s viečkom a slamkou Ovocie o 450 ml po 4 ks na rodinné grilovanie a oslavy pod holým nebom.

TORO Poháre s viečkom a slamkou Ananás 500 ml 4 ks
7,76 € 6,96 €

Akcia

Poháre na osviežujúce kokteily, smoothie alebo fresh džúsy. Skrutkovacie viečko spoločne so sacou slamkou potláča prípadné vyliatie. Výrazný reliéf po celom obvode tela. Toro Poháre s viečkom a slamkou Ananás 500 ml po 4 ks na rodinné grilovanie a oslavy pod holým nebom.

TORO Poháre Mason s viečkom a slamkou Smajlík 450 ml 4 ks
7,76 € 6,96 €

Akcia

Poháre na miešané nápoje i osviežujúce fresh džúsy. Skrutkovacie viečko spoločne so sacou slamkou potláča prípadné vyliatie. Silné ucho, vďaka ktorému ju budete mať ihneď v ruke a zároveň si nebudete vychladený nápoj toľko ohrievať. Toro Poháre Mason s viečkom a slamkou Smajlík o 450 ml po 4 ks na rodinné grilovanie a oslavy pod holým nebom.

TORO Poháre s viečkom a slamkou Lebka 400 ml 4 ks
8,93 € 7,73 €

Akcia

Poháre na osviežujúce kokteily, smoothie alebo fresh džúsy. Skrutkovacie viečko spoločne so sacou slamkou potláča prípadné vyliatie. Pomocou masívneho ucha si nebudete vychladený nápoj toľko ohrievať. Toro Poháre s viečkom a slamkou Lebka 400 ml po 4 ks na rodinné grilovanie a oslavy pod holým nebom.

TORO Poháre Mason s viečkom a slamkou Plameniak 450 ml 4 ks
7,76 € 6,96 €

Akcia

Poháre na miešané nápoje i osviežujúce fresh džúsy. Skrutkovacie viečko spoločne so sacou slamkou potláča prípadné vyliatie. Silné ucho, vďaka ktorému ju budete mať ihneď v ruke a zároveň si nebudete vychladený nápoj toľko ohrievať. Toro Poháre Mason s viečkom a slamkou Plameniak o 450 ml v balení po 4 ks na rodinné grilovanie a oslavy pod holým nebom.

TORO Poháre s viečkom a slamkou Kaktus 400 ml 4 ks
7,76 € 6,96 €

Akcia

Poháre na osviežujúce kokteily, smoothie alebo fresh džúsy. Skrutkovacie viečko spoločne so sacou slamkou potláča prípadné vyliatie. Pomocou postranných držadiel si nebudete vychladený nápoj toľko ohrievať. Toro Poháre s viečkom a slamkou Kaktus so 400 ml po 4 ks na rodinné grilovanie a oslavy pod holým nebom.

TORO Téglik s viečkom a slamkou 500 ml 2 ks
7,37 € 6,57 €

Akcia

Téglik pre miešané nápoje v nealkoholickej i alko verzii. Ideálne na koktaily alebo fresh šťavy. Nasadzovacie viečko spoločne so sacou slamkou potláča prípadné vyliatie. Dvojplášťové prevedení. Toro Téglik s viečkom a slamkou 500 ml 2 ks na vychutnanie obľúbeného pitia na cestách aj v pokoji domácnosti.

TORO Téglik s viečkom a slamkou Konfety 500 ml 2 ks
7,37 € 6,57 €

Akcia

Téglik pre miešané nápoje v nealkoholickej i alko verzii. Ideálne na koktaily alebo fresh šťavy. Nasadzovacie viečko spoločne so sacou slamkou potláča prípadné vyliatie. Dvojplášťové prevedení. Toro Téglik s viečkom a slamkou Konfety 500 ml 2 ks na vychutnaniie obľúbeného pitia na cestách aj v pokoji domácnosti.

TORO Fľaša so slamkou 400 ml, 4 ks-38%
9,44 € 5,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada sklenených fliaš s farebnými slamkami a viečkami je ideálnym doplnkom pre každú záhradnú party alebo grilovanie. Vďaka farebnému rozlíšenie si každý spozná tú svoju a navyše dobre vyzerajú.

TORO Poháre Mason námornícka 450 ml, 4 ks
11,81 € 8,90 €

Súprava štýlových pohárov v námorníckom štýle je ideálna pre servírovanie domácich limonád aj osviežujúcich koktailov. Každý pohár je opatrený slamkou a viečkom, ktoré sladkú tekutinu chránia pred dotieravým hmyzom.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: