Orion Poháre EXCLUSIVE 0,18 l, sekt, 6 ks
30,70 € 28,20 € 4,70 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový pohár EXCLUSIVE na sekt od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitný sekt z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 6 kusov.

Orion Pohár pivný EXCLUSIVE 0,43 l, 2 ks
9,60 € 8,50 € 4,25 €/ks

Dizajnový pohár EXCLUSIVE na pivo od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si pivo alebo miešané nápoje z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 2 kusy.

Orion Poháre whisky EXCLUSIVE 0,42 l, 2 ks
9,60 € 8,50 € 4,25 €/ks

Dizajnový pohár EXCLUSIVE na alkoholické nápoje od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitnú whiskey z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 2 kusy.

Orion Poháre 2 ks + karafa 1 ks EXCLUSIVE LUSTER
34,60 € 33,80 € 11,27 €/ks

Súprava pohára a karafy LUSTER od značky Orion je určený pre degustačné rozlievanie vína. Vychutnajte si prvotriedne červené víno z tohto dizajnového kúsku s perleťovou povrchovou úpravou, ktorá hádže dúhové odlesky. Je možné umývať v umývačke na riad. V balení nájdete 2 poháre a karafu.

Orion Poháre LUSTER 0,5 l, biele víno, 2 ks
15,40 € 14,20 € 7,10 €/ks

Dizajnový pohár LUSTER na biele víno od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitné červené víno z tohto dizajnového kúsku s perleťovou povrchovou úpravou, ktorá hádže dúhové odlesky. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 2 kusy.

Orion Poháre LUSTER 0,65 l, červené víno, 2 ks
15,40 € 14,20 € 7,10 €/ks

Dizajnový pohár LUSTER na červené víno od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitné červené víno z tohto dizajnového kúsku s perleťovou povrchovou úpravou, ktorá hádže dúhové odlesky. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 2 kusy.

Orion Odlievka sklo EXCLUSIVE 0,1 l 6 ks
23 € 21,90 € 3,65 €/ks

Dizajnová odlievka EXCLUSIVE od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitné víno z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 6 kusov.

Orion Poháre EXCLUSIVE 0,48 l, sekt, 6 ks
25 € 22,70 € 3,78 €/ks

Dizajnový pohár EXCLUSIVE na nealkoholické nápoje od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si limonády, šťavy či čistú vodu z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 6 kusov.

Orion Poháre EXCLUSIVE 0,49 l, sekt, 6 ks
26,90 € 24,60 € 4,10 €/ks

Dizajnový pohár EXCLUSIVE na nealkoholické nápoje od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si limonády, šťavy či čistú vodu z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 6 kusov.

Orion Poháre EXCLUSIVE 0,58 l, červené víno, 6 ks
30,70 € 28,10 € 4,68 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový pohár EXCLUSIVE na červené víno od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitné červené víno z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 6 kusov.

Orion Poháre PULSAR 0,22 l, sekt, 2 ks
14,60 € 13,60 € 6,80 €/ks

Dizajnový pohár LUSTER na sekt od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitný sekt z tohto dizajnového kúsku s perleťovou povrchovou úpravou, ktorá hádže dúhové odlesky. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 2 kusy.

Orion Karafa 1 l a poháre 0,5 l, 4 ks v stojane
15,69 € 14,80 € 2,47 €/ks

Nápojová sada karafy a štyroch pohárov v stojane s ušami sa skvele hodí pre servírovanie osviežujúcich nápojov na terasu, záhradu i doma. Vďaka šikovne rozdelenému stojanu poháre s karafou skvele držia na svojom mieste.

Orion Kalíšok sklo 0,06 l 8 ks + tácka drevo/kov
14,80 € 1,23 €/ks

Novinka

Sada 8 pohárov na tácke – 2 druhy pohárov. Orion Odlievka sklo 0,06 l 8 ks + tácka drevo/kov sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu. Sada je vyrobená z kombinácie skla, bambusového dreva a kovu.

Orion Pohár dvojstenné sklo 0,33 l, 2 ks
10,43 € 10 € 5,00 €/ks

Dvojstenný pohár v modernom dizajne. Vychutnajte si ľadový nápoj v štýlovom pohári Orion s objemom 0,33 l, z dvojitého borosilikátového skla. To udrží teplotu vášho nápoja po dlhšiu dobu.

Orion Poháre EXCLUSIVE 0,45 l, biele víno, 6 ks
30,70 € 28,20 € 4,70 €/ks

Dizajnový pohár LUSTER na biele víno od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitné biele víno z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 6 kusov.

Poháre

Poháre sú predmetom každodennej potreby. Každý pohár má však svoje špecifické využitie. Aké druhy pohárov existujú a pre aké nápoje sú určené?

Obľúbené druhy pohárov

  • Poháre na nealko a koktaily – poháre na čaj, kávu, koktaily i nealko, sú vyrábané s uchom, stopkou aj bez, v ponuke tiež poháre so zdvojeným sklom, mnoho dizajnov a farebných odtieňov, objem najčastejšie v rozmedzí 150 - 500 ml
  • Poháre na liehoviny – poháre určené na podávanie liehovín, so stopkou aj bez, objem cca od 30 - 250 ml podľa druhu alkoholu
  • Poháre na pivo – klasický „polliter“ z mohutného skla s uchom, alebo tenké poháre so stopkou, objem medzi 300 - 500 ml
  • Poháre na víno – z tenkého aj bežného skla, so stopkou, poháre na červené víno majú bacuľatejší tvar a otvorenejší kalich pre lepšie vnímanie vône, poháre na biele víno majú subtílnejší tvar a uzavretý kalich pre lepšie uchovanie chladnejšie teploty, objem býva 150 - 500 ml
  • Poháre na sekt – poháre z tenkého skla so stopkou, najčastejšie v tvare tulipánu či zvončeka podľa druhu sektu či šampanského
  • Poháre na whisky – bacuľatejšie a nižšie poháre, ktoré môžu byť aj na nízkej stopke k potrebám degustácie
  • Poháre s viečkom – viečko zabraňuje rozliatiu a uchováva nápojom dlhšie potrebnú teplotu
  • Sady pohárov – často možno poháre jednotného dizajnu kúpiť v sadách o 2 a viac kusoch za výhodnejšiu cenu

Poháre z krištáľu

Luxusné sklo s obsahom olova nad 10 %, s väčšou hustotou a indexom lomu, ktorý zaručuje vysoký lesk, jedná sa o krehkejšiu hmotu často zdobenú rytím.

Kúpte si tiež praktické kanvice a karafy k pohodlnému a štýlovému servírovaniu nápojov.

Na horúce nápoje sa hodia hrnčeky a šálky z keramiky, porcelánu či tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám.

Vyberajte originálne a elegantné poháre od výrobcov, ako sú Lamart, Banquet, Crystalex, Tescoma, B. Bohemian a mnoho ďalších.

^ Zpátky nahoru