Asus ROG Scabbard II (90MP0210-BPUA00), červená

Asus ROG Scabbard II (90MP0210-BPUA00), červená

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herná podložka pod myš s rozmermi 900 × 400 × 3 mm. Povrch s vysokokvalitným nanopovrchom odpudzujúcim vodu, prach a mastnotu. Poskytuje optimálny sklz myši. Jednoduchá údržba. Až 1,5-krát hladšie ako štandardná tkanina. Poskytuje dostatok priestoru pre váš notebook. Celý popis
Partner: CZC.cz
52,73 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

31.1.2022 - 1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060343598

Popis

ASUS ROG Scabbard II

ROG Scabbard II je veľká herná podložka pod myš s ochrannou nano vrstvou, ktorá odpudzuje vodu, mastnotu a prach. Poskytuje dostatok priestoru na presun myši a herného príslušenstva. Je vybavený skvelými funkciami pre pohodlné, rýchle a presné ovládanie a vyniká svojou odolnosťou. Prevezmite kontrolu nad herným bojiskom s Asus ROG Scabbard II.

  • Odolný a ľahko udržiavateľný povrch na zabezpečenie hladkého kĺzania myši
  • Prešité okraje odolné voči roztrhnutiu
  • Úzky šitý rám zaručuje odolnosť, pohodlie a estetiku
  • Nekĺzavá čierna gumová základňa

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý povrch

ROG Scabbard II je vyrobený z odolnej tkanej látky s triedou 100 odolnosti voči vode, prachu a olejom podľa Americkej asociácie textilných chemikov a koloristov (AATCC). To chráni pred náhodným rozliatím a uľahčuje čistenie a údržbu. Má ochrannú vojenskú nanopovrchovú úpravu, ktorá poskytuje konzistentný a citlivý zobrazovací povrch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pre dokonalý sklz myši

Textilný povrch je vďaka špeciálnej úprave až 1,5-krát hladší ako štandardné textílie, čo prináša povrch s dostatočným trením, ktorý je skvelý pre optické aj laserové senzory. 3 mm mierne polstrovanie potom prináša extra úroveň herného komfortu.

Dostatok priestoru

Puzdro ROG Scabbard II s rozmermi 900 × 400 × 3 mm poskytuje dostatok priestoru pre váš notebook, klávesnicu, myš a ďalšie herné príslušenstvo. Zároveň chráni váš stôl pred tekutinami a poškodením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herná podložka pod myš s rozmermi 900 × 400 × 3 mm. Povrch s nanopovrchovou úpravou odpudzujúcou vodu, prach a mastnotu. Poskytuje optimálny sklz myši. Jednoduchá údržba. Až 1,5-krát hladšie ako štandardná tkanina. Poskytuje dostatok priestoru pre notebook, myš a ďalšie herné príslušenstvo. Chráni stôl pred náhodným rozliatím a poškriabaním. Šité okraje odolné voči roztrhnutiu. Protišmyková gumová základňa.