10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 7480537

CAMELUS Pštrosí olej s vitamínmi (doplnok výživy) 30 ks

CAMELUS Pštrosí olej s vitamínmi (doplnok výživy) 30 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Doplnok výživy na zvýšenie imunity organizmu, zlepšenie krvného obehu, zníženie cholesterolu, zlepšenie kvality pokožky, vlasov a nechtov s omega kyselinami a vitamínmi. Celý popis
10,50 €
Tovar od: Camelus
10,50 €

19.7.2024 - 22.7.2024 na vašej adrese

Popis

Stovky referencií našich zákazníkov potvrdzujú, že kapsuly s pštrosím olejom zvyšujú odolnosť voči chorobám, vrátane chrípky a prechladnutia. Množstvo antioxidantov v kombinácii s omega kyselinami obsiahnutými v pštrosom oleji podporuje zvýšenú aktivitu organizmu v boji s chorobou. Dokážete takto predísť chorobe, resp. v prípade ochorenia zmierňuje sa jeho priebeh a napomáha rýchlejšiemu uzdraveniu.

Vo svete, najmä v Austrálii a v Amerike sa prisudzujú pštrosiemu oleju niekedy až zázračné účinky pri liečení rôznych chorôb. Pôsobí ako účinný BIOKATALYZÁTOR – zvyšuje imunitu organizmu, zlepšuje krvný obeh, znižuje cholesterol, zlepšuje kvalitu pokožky, vlasov a nechtov a pozitívne ovplyvňuje výkonnosť organizmu.

Kyselina linolová sa v organizme mení na kyseliny skupiny omega-6, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu krvného obehu, pozitívne ovplyvňuje telesný rast, imunitný systém a zrážanlivosť krvi v cievach. Kyselina linolenová podporuje vznik kyselín omega-3, ktoré sa uplatňujú pri syntéze prostaglandínov a priaznivo ovplyvňujú stav cievnej steny a srdečných tepien, stav pokožky, funkciu slinivky brušnej. Kyselina stearová má priaznivý vplyv na zníženie nežiadúcich zlúčenín cholesterolu v krvi.

Stovky referencií našich zákazníkov potvrdzujú, že kapsuly s pštrosím olejom zvyšujú odolnosť voči chorobám, vrátane chrípky a prechladnutia. V akútnej fáze ochorenia doporučujeme každých 4–6 hodín užiť 1 kapsulu počas prvých 2–3 dní, neskôr stačí 1 ráno a 1 večer. Množstvo antioxidantov v kombinácii s omega kyselinami obsiahnutými v pštrosom oleji podporuje zvýšenú aktivitu organizmu v boji s chorobou. Dokážete takto predísť chorobe, resp. v prípade ochorenia zmierňuje sa jeho priebeh a napomáha rýchlejšiemu uzdraveniu. 

Koenzým Q-10 má priaznivý vplyv na správnu činnosť srdca a ciev, redukuje únavový syndróm, pomáha pri depresiách a posilňuje imunitu. Vitamín E je dôležitý antioxidant spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív. Zvyšuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov, má účinok na plodnosť a potenciu. Betakarotén je dôležitý pre udržanie zdravej kože, slizníc a oddialenie známok starnutia. Pozitívne pôsobí pri očných ťažkostiach a šeroslepote.

1 KAPSULA OBSAHUJE: 500 mg 100%-ného pštrosieho oleja (omega kyseliny), 20 mg koenzýmu Q-10, 6 mg betakaroténu, 10 mg vitamínu E (100% DDD)

Doporučená dávka je 1 kapsula denne, je možné užívať aj dlhodobo. Prvé výsledky spravidla za 2–3 týždne, viditeľné zlepšenie zdravotného stavu nastáva už po 2–3 mesiacoch užívania. Ak nič nestíhate, nemáte dostatočne pestrú stravu, potom sú Kapsuly so pštrosím olejom najjednoduchším krokom ako niečo urobiť pre svoje zdravie.

Balenie obsahuje 30 kapsúl (cca mesačná dávka).