WD My Passport for MAC 1TB (WDBFKF0010BBK-WESE)

Značka: WD Náš kód: 1267376
christmas delivery
WD My Passport for MAC 1TB (WDBFKF0010BBK-WESE)

Doprava zadarmo

WD My Passport for MAC 1TB (WDBFKF0010BBK-WESE)

My Passport™ for Mac je prenosné úložisko, ktoré skvele ladí s vaším mobilným životným štýlom. Úložisko My Passport for Mac je kompatibilný so zariadeniami s portmi USB-C a USB-A a je teda prispôsobené pre najnovšie technológie. V malom prevedení, ktoré sa zmestí do dlane ruky, je napriek tomu veľa miesta pre uloženie obrovského množstva fotografií, videí, hudby a dokumentov. My Passport for Mac pomáha udržať vaše súbory v bezpečí chránené heslom a skvele si rozumie so softvérom Time Machine spoločnosti Apple. Celý popis

77.42
77,42 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
47,42 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1267376

Popis

Popis produktu

Klúčové vlastnosti:

My Passport™ for Mac

Dôveryhodné prenosné úložisko, ktoré skvele ladí s vaším mobilným životným štýlom. Úložisko My Passport for Mac je kompatibilný so zariadeniami s portmi USB-C a USB-A a je teda prispôsobené pre najnovšie technológie. V malom prevedení, ktoré sa zmestí do dlane ruky, je napriek tomu veľa miesta pre uloženie obrovského množstva fotografií, videí, hudby a dokumentov. My Passport for Mac pomáha udržať vaše súbory v bezpečí chránené heslom a skvele si rozumie so softvérom Time Machine spoločnosti Apple.

Ďalšie možnosti vďaka softwaru WD Discovery

Software WD Discovery™, ktorý je súčasťou produktu, vám umožní disk pripojiť k obľúbeným sociálnym sieťam a cloudovým službám, ako sú Facebook, Instagram, Dropbox či Google Drive™, takže môžete importovať svoje fotografie, videá a dokumenty na disk My Passport, aby ste mali zálohu svojho online života. Software WD Discovery tiež môže spravovať váš disk prostredníctvom nástrojov WD Drive Utilities.

Jednoduché použitie

Prenosné úložisko My Passport for Mac je pripravené na použitie ihneď po vybalení, takže môžete ihneď prenášať súbory, ukladať spomienky a zálohovať. Dodáva sa so softvérom WD Discovery Software pre WD Security, ktorý pomôže ochrániť vaše dáta, a je kompatibilný so softvérom Apple Time Machine.

Viec priestoru pre ITunes a fotografie

Počítače Mac s diskami SSD sú skvelé, niekedy ale potrebujete viac miesta pre neustále rastúcu knižnicu iTunes a kolekciu fotografií. Disk My Passport for Mac pripojený k vášmu počítaču Mac vám pridá 1 TB miesta na vaše obľúbené fotografie a hudbu.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre
-Technológia pevného disku: Magnetický
  • Formát disku: 2,5
  • Kapacita [GB]: 1 000
  • Rozhranie: USB 3.0
  • Druh pevného disku: Externý
  • Vyrovnávacia pamäť: [MB]:
  • Rýchlosť otáčania platní: [rpm]:
Rozmery/váha
  • Výška [mm]: 16,3
  • Šírka [mm]: 111
  • Dĺžka [mm]: 81,5
  • Hmotnosť [g]: –

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Prevedenie externé
Typ magnetický
Kapacita pevného disku 1000 GB
Formát pevného disku 2.5“
Konektor USB 3.0
Farba čierna
Prevádzka 24x7 nie