Western Digital WD Red (EFRX), 3,5" - 4TB WD40EFRX

Western Digital WD Red (EFRX), 3,5" - 4TB WD40EFRX

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vysokokapacitní pevný disk, rozhraní SATA III 6 Gb/s, kapacita 4 TB, 64 MB cache, ideální pro NAS systémy, podpora IntelliPower. Celý popis
140,61 €
Vrátane RP a DPH
118,61 €
-15%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100004536585

Popis

Pevný disk WD RED WD40EFRX

Pevné disky Western Digital sa vyznačujú vysokou kvalitou a životnosťou. Sú schopné vydržať maximálnu prevádzku 7 dní v týždni/ 24 hodín denne. Séria diskov Western Digital RED je primárne určená pre náročné použitie v NAS systémoch. 

WD kvalita

Pevné disky značky Western Digital sa vyznačujú vysokou kvalitou. Výrobca WD vie, aká je pre vás kvalita a spoľahlivosť dôležitá. Preto sa zameral na spoľahlivosť diskov, odolnosť a životnosť diskov. To všetko spĺňajú pri zachovaní bežných funkcií a rozumného dizajnu. 

Séria WD RED

Disky ponúkajú extrémne tichú prevádzku, zníženú spotrebu energie až o 38% oproti bežným pevným diskom a vyššiu strednú dobu medzi chybami (MTBF) až o 35% oproti desktopovým diskom. Pre výrazne nižšiu spotrebu energie a spoľahlivý výkon sú disky WD RED vybavené algoritmom IntelliPower pre starostlivé vyladenie rovnováhy otáčok, prenosovú rýchlosť a ukladanie do medzipamäte. 

Kľúčové vlastnosti

Pevný disk WD40EFRX je mimoriadne výkonný vysokopacitný disk s kapacitou 4 TB. Ľahko si tak uložíte neroztriedené množstvo dát a aplikácií, napr. hudbu, filmové záznamy či fotografie. Disk je vybavený vyrovnávacou pamäťou o veľkosti 64 MB a vybavený je rýchlym rozhraním SATA III (6 Gb/s).