Western Digital WD My Passport - 1TB, čierna (WDBYVG0010BBK-WESN)

Western Digital WD My Passport - 1TB, čierna (WDBYVG0010BBK-WESN)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Veľmi kvalitné prenosné úložisko, kapacita 1 TB, rozhranie USB 3.2 Gen1, možnosť ochrany heslom, 256bit AES hardvérové šifrovanie, možnosť automatického zálohovania, možnosť zálohy obsahu z obľúbených sociálnych sietí a cloudových úložísk. Celý popis
52,76 €
Vrátane RP a DPH
50,96 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061414855

Popis

WD My Passport Ultra Metal

Na cesty jedine s pasom. My Passport je časom preverené prenosné úložisko, ktoré vám dodá dôveru a slobodu na vašej ceste vpred. Nový štýlový dizajn prináša veľkosť, ktorá sa zmestí do ruky a dostatok miesta na usporiadanie a zdieľanie fotografií, videa, hudby a dokumentov. My Passport pomáha udržať váš digitálny život v bezpečí a skvele si rozumie so softvérom WD Backup a ochranou heslom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo práve WD My Passport Ultra Metal

  • Rokmi preverená kvalita produktov WD
  • Rozhranie USB 3.2 Gen1
  • Možnosť ochrany heslom s hardvérovým šifrovaním
  • Softvér WD Backup

Všetko pod zámkom

Disk My Passport prináša ochranu heslom a vstavané 256bitové hardvérové šifrovanie AES, ktoré pomôžu udržať dáta z vášho digitálneho života v bezpečí. Stačí si aktivovať ochranu heslom a nastaviť vlastné heslo pomocou softvéru WD Discovery.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Máte zálohu

Disk My Passport je vybavený softvérom WD Backup, ktorý pomáha zaistiť, aby sa nestratilo nič z toho, čo na svojej životnej ceste vytvoríte – fotky, videá, hudba či dokumenty. Môžete nastaviť automatické spúšťanie zálohovanie podľa svojho plánu. Stačí si vybrať čas a frekvenciu zálohovanie dôležitých súborov zo systému na disk My Passport.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rozumie si so sociálnymi sieťami

Softvér WD Discovery, ktorý je súčasťou produktu, dokáže disk pripojiť k obľúbeným sociálnym sieťam a cloudovým službám, ako sú Facebook, Dropbox či Google Drive. Na disk My Passport môžete plynulo importovať, triediť na ňom a zdieľať z neho svoje fotografie, videá a dokumenty, a svoj život na sociálnych sieťach tak budete mať zálohované. Softvér WD Discovery tiež môže spravovať váš disk prostredníctvom nástrojov WD Drive Utilities.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o veľmi kvalitné prenosné dátové úložisko s kapacitou 1 TB. Pre pripojenie so zariadeniami využíva rozhranie USB 3.2 Gen1. Umožňuje ochranu heslom a 256bitové hardvérové šifrovanie AES. Umožňuje zálohu obsahu z obľúbených sociálnych sietí a cloudových úložísk.