Western Digital WD_BLACK P10 - 4TB (WDBA3A0040BBK-WESN), čierna

Western Digital WD_BLACK P10 - 4TB (WDBA3A0040BBK-WESN), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Disk s kapacitou 4 TB využíva potenciál pripojenie pomocou klasického USB-A konektoru. Prenosová rýchlosť je až 140 MB / s, čo je pre hranie hier dostatočná hodnota. Vďaka odolnému prevedení sú na ňom hry uložené úplne bezpečne a je ideálny na cesty. Celý popis
Partner: CZC.cz
115,99 €
Vrátane RP a DPH
113,93 €

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100062569788

Popis

Prenosné úložisko pre vašu cennú zbierku hier

Disk WD Black P10 Game Drive prepožičia vašej konzole či PC výkonnostné nástroje, ktoré vás udrží na špici. Špičkový externý pevný disk s kapacitou 4 TB, navrhnutý priamo pre hráčov, ktorí chcú rozšíriť potenciál svojej konzoly či PC uložením svoje herné knižnice do prenosného úložiska. Vďaka hernému disku WD Black P10 Game Drive môžete hrať podľa svojho.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rozšírte svoju ríšu

S rozrastajúcou sa herný knižnicou budete potrebovať priestor pre ukladanie nových herných pokladov, rovnako ako miesto pre staré dobré hry. Herný disk WD Black P10 Game Drive je k dispozícii v kapacite 4 TB, ktorá pojme až stovku hier, takže sa nebudete musieť rozhodovať, ktoré hry zmazať, aby ste mali na konzolu či PC miesto na nové.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vaše hry budú všade s vami

Rýchly prístup k hrám, nech už ste kdekoľvek. Ľahko prenosné a veľmi odolné prevedenie herného disku WD Black P10 Game Drive vám umožní brať svoju knižnicu všade so sebou. Stačí zapojiť, prihlásiť sa a môžete sa pustiť do hrania ľubovoľnej hry z vašej vzácne zbierky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Proste zlepšenie

V zariadeniach WD Black sa používajú iba také komponenty, ktoré vás v hraní posunú ďalej, nech už hráte čokoľvek. Vďaka rýchlosti až 140 MB / s a ​​4 TB úložného priestoru navyše posunie disk WD Black P10 Game Drive vašu konzolu či PC na novú úroveň výkonnosti a umožní vám hrať podľa svojho a bez obmedzenia.

Staviame na našom odkaze

Disky WD Black už preveril čas a hráči po celom svete im zverujú svoje herné životy (a uloženej pozície). Naša misia s diskami WD Black je prostá: značka venovaná ukladanie a vylepšovanie hier. Vďaka spoľahlivosti, optimalizovanému navýšenie rýchlosti, rozšírenie úložného priestoru a 3-ročnej obmedzenej záruke sa môžete spoľahnúť, že vám disk WD Black P10 Game Drive na vašej ceste za dokonalým hraním bude kryť chrbát.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezstarostná výhra

Disk WD Black vybočuje z hľadiska špičkových rozšírenie úložísk a výkonu zo zabehaných koľají. Herný disk WD Black P10 Game Drive bol cielene vytvorený pre hráčov a vašej konzole či PC prepožičia potrebné overené a spoľahlivé navýšenie výkonu a kapacitu, takže strávite menej času riešením hardvéru a viac času vyhrávaním.