10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 580181

Western Digital Elements Portable 1,5TB / Externí / USB 3.0 / 2,5" / Black (WDBU6Y0015BBK-EESN)

Western Digital Elements Portable 1,5TB / Externí / USB 3.0 / 2,5" / Black (WDBU6Y0015BBK-EESN)

Čierny 1,5 TB WD Elements s podporou technológie USB 3.0 prináša maximálnu rýchlosť prenosu dát a univerzálny konektivitu. Ochráňte svoje súbory pomocou 30-denná bezplatnej skúšobnej verzie WD SmartWare Pre a zálohujte súbory na disk WD Elements alebo do online úložiska Dropbox. Celý popis
69,80 €
Tovar od: MALL
69,80 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu
Iní predajci

Už zajtra na výdajnom mieste
16.4.2024 na vašej adrese

Popis

Maximálna prenosové rýchlosti Keď pripojíte prenosné úložisko WD Elements cez port USB 3.0, získate maximálnu rýchlosť prenosu dát. Môžete preniesť film v plnej HD kvalite za zlomok času, ktorý je potrebný pri použití rozhrania USB 2.0.

Kompatibilita s rozhraním USB 3.0 aj USB 2.0 Úložisko bezproblémovo podporuje najnovšie zariadenia s rozhraním USB 3.0 a je tiež spätne kompatibilný so zariadeniami s rozhraním USB 2.0.

Vysoká kapacita v malom púzdre Malé a ľahké prevedenie ponúka vysokokapacitné úložisko, ktoré robí z prenosného úložiska WD Elements ideálneho spoločníka pre spotrebiteľa orientované na úžitkovú hodnotu, ktorí chcú mať svoje dôležité súbory pri sebe.

Bezplatná skúšobná verzia zálohovacieho softvéru WD SmartWare Pre Produkt WD Elements zahŕňa bezplatnú skúšobnú verziu zálohovacieho softvéru WD SmartWare Pro. Umožňuje zálohovať súbory na lokálny disk WD Elements alebo do cloudu za použitia účtu služby Dropbox. Zálohovanie do cloudu vyžaduje konto služby Dropbox. Cloudové služby môžu byť kedykoľvek zmenené, ukončené alebo prerušené. V jednotlivých krajinách sa môžu líšiť.

Zvýšenie výkonu počítača Ak je interný pevný disk takmer plný, výkon počítača je nižšia. Nemažte súbory . Uvoľnite miesto na internom pevnom disku prenosom súborov na disk WD Elements a obnovte výkon svojho počítača.

Kvalita produktov WD v každom ohľade Vieme , ako sú vaše dáta dôležitá. Preto sú naše disky vnútri navrhnuté tak, aby zodpovedali našim náročným požiadavkám na životnosť, odolnosť proti nárazom a dlhodobú spoľahlivosť. Disky sú navyše chránené odolným puzdrom, ktoré bolo navrhnuté s dôrazom na ochranu i štýl.

Formátovaný pre systémy Windows Disky sú formátované systémom súborov NTFS a kompatibilné so systémami Windows 8, Windows 7, Windows Vista a Windows XP. Možno je preformátovať pre systémy Mac.

Jednoduché zapojenie Prácu môžete zahájiť okamžite po pripojení do USB portu.

Napájanie z portu USB Disky sú napájané pomocou kábla USB a nevyžadujú tak napájací adaptér.

 • Špecifikácia:
  • P/N: WDBU6Y0015BBK – EESN

  napájanie pomocou USB 2.0/3.0

  • Kapacita 1,5 TB
  • Rozhranie: USB 3.0 ( plne kompatibilný s USB 2.0 / 1.1 )
  • Kompatibilný s Windows XP / Vista / 7 / 8 a Mac OS X Tiger , Leopard , Snow Leopard
  • Prevádzka v horizontálnej aj vertikálnej polohe
 • Obsah balenia:
  • Externý disk Elements Portable
  • USB 3.0 kábel
  • Inštalačná príručka