THERMELOVE Živá magnéziová kúpeľová soľ (Magnesium Salt) 450 g

THERMELOVE Živá magnéziová kúpeľová soľ (Magnesium Salt) 450 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Živá magnéziová soľ je čisto prírodným produktom najvyššej kvality. Obsahuje veľké množstvo horčíka, ale aj ďalších minerálov, ktorých omladzujúce a povzbudzujúce účinky sú známe už po stáročia. Pravidelné kúpele v kúpeli s pridaním magnéziovej soli prináša pocit sviežosti a uvoľnenia. Celý popis
6 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera posledný 1 kus

19.5.2021 - 20.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100049076736

Popis

Živá magnéziová soľ je čisto prírodným produktom najvyššej kvality. Obsahuje veľké množstvo horčíka, ale aj ďalších minerálov, ktorých omladzujúce a povzbudzujúce účinky sú známe už po stáročia. Pravidelné kúpele v kúpeli s pridaním magnéziovej soli prináša pocit sviežosti a uvoľnenia. Kúpeľ pôsobí blahodarne na pokožku, ktorú regeneruje a vyživuje. Výborne sa hodí k starostlivosti o pokožku so sklonom k výskytu kožných ochorení ako je napr. Psoriáza, ekzémy a akné. Je ideálny pre celkové uvoľnenie po športových výkonoch. Upravuje krvný obeh a uvoľňuje svalové napätie.

vlastnosti:

  • uvoľňuje telo i myseľ,
  • vhodná aj pre problematickú pokožku,
  • regeneruje a vyživuje,
  • má blahodárne účinky,
  • dodá pocit sviežosti,
  • povzbudzuje,
  • 100% prírodný produkt.
Ako používať:

Do vane (asi 100l vody) nasypte 250 – 450 g soli a rozpustite v teplej vode. Ponorte sa do pripraveného kúpeľa a relaxujte. Vo vode nezostávajte dlhšie ako 15 – 20 minút. Po kúpeli sa opláchnite vlažnou vodou a následne odporúčame relaxovať ešte ďalších 10 – 15 minút na lôžku pod prikrývkou.

Upozornenie:

Nespotrebované množstvo výrobku uchovajte v nepriedušnom obale. Prípadné navlhnutia, stvrdnutie či rozpustenie produktu je prirodzeným procesom a nemá vplyv na jeho kvalitu.

Zloženie:

Magnesium chloride