Veto Eco Patifu gourmet 100 g
1,20 €

Prémiová tofu paštéta. Vyniká veľmi jemnou konzistenciou a výbornou, vyváženou chuťou, ktorá pripomína mäsovú paštétu. Praktické balenie v ALU miske možno ľahko otvoriť a paštétu pohodlne naberať. Ďalšou výhodou paštét PATIFU je dlhá trvanlivosť pri teplote 25 ° C.

Veto Eco Patifu delikates 100 g
1,10 €

PATIFU delikates prémiová tofu paštéta. Vyniká veľmi jemnou konzistenciou a výbornú, vyváženou chuťou, ktorá pripomína mäsovú paštétu. Praktické balenie v ALU miske možno ľahko otvoriť a paštétu pohodlne naberať. Ďalšou výhodou paštét PATIFU je dlhá trvanlivosť pri teplote 25 ° C.

Veto Eco Patifu bazalka - cesnak 100 g
1,20 €

Prémiový tofu paštéta s bazalkou a cesnakom. Vyniká veľmi jemnou konzistenciou a výbornou, vyváženou chuťou, ktorá pripomína mäsovú paštétu. Praktické balenie v ALU miske možno ľahko otvoriť a paštétu pohodlne naberať. Ďalšou výhodou paštét PATIFU je dlhá trvanlivosť pri teplote 25 ° C.

Veto Eco Patifu hokkaido 100 g
1,10 €

Prémiový tofu paštéta s tekvicou. Vyniká veľmi jemnou konzistenciou a výbornou, vyváženou chuťou, ktorá pripomína mäsovú paštétu. Praktické balenie v ALU miske možno ľahko otvoriť a paštétu pohodlne naberať. Ďalšou výhodou paštét PATIFU je dlhá trvanlivosť pri teplote 25 ° C.

Veto Eco Patifu orient 100 g
1,20 €

Prémiový tofu paštéta s orientálnym korením. Vyniká veľmi jemnú konzistenciou a výbornou, vyváženou chuťou, ktorá pripomína mäsovú paštétu. Praktické balenie v ALU miske možno ľahko otvoriť a paštétu pohodlne naberať. Ďalšou výhodou paštét PATIFU je dlhá trvanlivosť pri teplote 25 ° C.

Veto Eco PATIFU ​​rajče- olivy 100g
1,20 €

Prémiová tofu paštéta dochutená paradajkami a olivami. Vyniká veľmi jemnú konzistenciou a výbornou, vyváženou chuťou, ktorá pripomína mäsovú paštétu. Praktické balenie v ALU miske možno ľahko otvoriť a paštétu pohodlne naberať. Ďalšou výhodou paštét PATIFU ​​je dlhá trvanlivosť pri teplote 25 ° C.

Arnaud Pochúťkové trio jemných paštét, 3x90g
7,99 € 7,27 €

Darček pre každú príležitosť. Kačacia pena so zeleným korením, kurací pečeňový krém s portským vínom a kačacou penou s Armagnacom. Bez farbív, konzervantov a emulgátorov.

Ducs de Gascogne Kačacie Foie Gras z juhozápadu Francúzska v bloku, 90g
9,99 € 9,60 €

Exkluzívne

Foie Gras v bloku – rozmleté kúsky husieho či kačacieho foie gras spojené do homogénneho bloku s vyváženou a nezabudnuteľnou chuťou. Čistý produkt – žiadné konzervačné látky alebo antioxidanty. Naše Foie Gras môžu mať mierne tmavú farbu povrchu, je to záruka pravosti a prirodzenosti.

Ducs de Gascogne Kačacie Foie Gras z regiónu Gascogne v bloku, 65g
6,99 € 5,99 €

Exkluzívne

Foie Gras v bloku – rozmleté kúsky husieho či kačacieho foie gras spojené do homogénneho bloku s vyváženou a nezabudnuteľnou chuťou. Čistý produkt – žiadné konzervačné látky alebo antioxidanty. Naše Foie Gras môžu mať mierne tmavú farbu povrchu, je to záruka pravosti a prirodzenosti.

Jean Brunet Kačacia terina s Armagnacom, 90g
2,50 € 2,38 €

Armagnac je najstarším francúzskym destilátom (brandy) príbuzním koňaku a v kombinácií s kačacím mäsom dodáva terine nezabudnuteľný zážitok. Výborný doplnok k červenému vínu. Bez farbív, konzervantov a emulgátorov.

Arnaud Kačacia terina s Armagnacom, 90g
2,99 € 2,38 €

Armagnac je destilát vyrábaný z bieleho suchého vína. V kombinácii s kačkou vytvárajú nezameniteľný gurmánsky zážitok. Vhodná kombinácia chuti mäsa z kačky s Armagnacom prinesie Vašim chuťovým bunkám ozajstné potešenie. Bez farbív, konzervantov a emulgátorov.

Avon et Ragobert BIO farmárska terina s hríbikmi, 180g
3,99 € 3,72 €

Čím dalej, tým viac musíme prispievať k ochrane nášho životného prostredia. Preto vznikla táto terina s hríbikmi v BIO verzii. Ingrediencie v tejto terinke sú výhradne z ekologického poľnohospodárstva. Bez farbív a konzervantov.

Avon et Ragobert BIO terina z hydinovej pečene s koňakom, 180g
3,99 € 3,72 €

Ochrana životného prostredia je nevyhnutná, preto bola zastavená výroba klasickej teriny z hydinovej pečene. Objavte BIO terinu vyrobenú výlučne len podľa predpisov o metóde ekologickej produkcie. Pre znásobenie pôžitku konzumujte bagetu so sezamovými semienkami.

Avon et Ragobert Kačacia terina so zeleným korením, 180g
3,99 € 3,61 €

Jeden z našich bestsellerov! Táto kačacia terinka so zeleným korením je pre Avon & Ragobert typická. Objavíte legendárnu príchuť kačacej teriny, odborne spojenú so zeleným korením. Bez farbív a konzervantov.

Avon et Ragobert Kačacie rillety, 180g
4,99 € 4,68 €

Kačacie rillety sú nadrobno pokrájané kúsky kačacieho mäsa, ktoré sa pomaly pečú vo vlastnom sadle. Môžu sa robiť aj z diviny. Pôvodne sú ochutené iba soľou a korením. Vďaka pomalému pečeniu sa mäsové vlákna ľahko od seba oddelia a tvoria slížiky, tzv. rillettes.Bez farbív, konzervantov emulgátorov.

Avon et Ragobert Králičia terina s horčicou, 180g
3,99 € 3,61 €

Týmto receptom Avon & Ragobert vracia na scénu veľkú klasiku francúzskej kuchyne. Objavte pochúťku králičieho mäsa, jemne ochutenú starou francúzskou horčicou. Zaručený úspech! Bez farbív a konzervantov.

Jean Brunet Farmárska terina, 90g
2,50 € 2,38 €

Príjemne vyvážená chuť jednej zo základných terín, ktorá sa hodí na akúkoľvek príležitosť. Bez farbív, konzervantov a emulgátorov.